www.sudzibas.lv ELVI Klientu maldinašana, nelaipna apkalpošana.

ELVI - Klientu maldinašana, nelaipna apkalpošana.

Skrunda ventas iela 16, veikala elvi kasieru attieksme ir vienkarši briesmiga, čipsu plauktos izliktajam precem, nav klat cenas, vienkarši maldina pircejus. Desu un galu stenda, precu svitrkodi neatbilst preces kodam, un biezi vien pie kases ari neatbilst cena. Par ko vinam vispar maksa? Veikals ir briesmiga stavokli, apkalposana ir slikta, plaukti un stendi ir savanditi. Un nemaz nesaku runat par augliem un darzeniem. Puse beigti, kuri vienkarsi nau lietojami un smird.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 11.04.2018

Labdien, Jāni!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Mums ir svarīgs mūsu pircēju viedoklis, tāpēc centīsimies mācīties no Jūsu kritikas un veiksim pārrunas ar veikala kolektīvu par darba kultūru un pircēju apkalpošanu.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

J Jānis Gaudiešus 01.04.2018

Elvi, skrunda ventas iela 16

Janis Zlemešs 01.04.2018

Kur nu Skrunda!Tepat Rīgas elvos-kas tas par"rasolu" bez sālīta gurķīša?Tos pērku atsevišķi un piekapāju klāt vienmēr un tikai vienīgi Bauskas """Kronis" maisiņos.Tā lūk ir ar to pārtiku veikalos.Ne tik elvos.

Sigita Bronze 03.04.2018

Jo jums rokas no dirsas un nemākat paši uztaisīt salātus?

H Hellooo 04.04.2018

To pašu var teikt par "Mego" Zolitūdē, aiz sabrukušās Maximas.

Neskaitāmas reizes ir bijis tā, ka plauktā ir viena cena (akcija ar konkrētās dienas datumu, kā jau spēkā esošu) pie kases - cits. Un nekad nav to slinko pārdevēju problēma. Veikals ir regulāri nolaistā paskatā, augļi/dārzeņi iebojājušies, viemēr aizkrāmēts, ir sajūta, ka staigāju pa noliktavu. Svaiga gaļa mēdz būt ar 1 dienu vecu termiņu.