www.sudzibas.lv ELVI Ļoti dīvaini salāti

ELVI Avotu iela 48 - Ļoti dīvaini salāti

Es biju izsalcis un gribēju ko gardu apēst, tamdēļ devos uz netālo Elvi veikalu nopirkt kādus gardus salātiņus. Kulinārijas nodaļā izvēlējos cēzara salātus, zināju ka tie ir garšīgi. Bet kad mājās sāku ar tiem remdēt savu izsalkumu, liels bija mans pārsteigums par to ka 322 gramus lielajā porcijā nebija neviens, pat vismazākais vistas filejas gabaliņš.Nezinu vai šeit vienmēr ir tā vai man vienkārši totāli nepaveicās, bet nākošreiz kad gribēšu salātiņus, iešu uz citu vietu.

20.01.2019

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 25.01.2019

Cienījamais Māris,
Vēlamies informēt, ka, rūpējoties arī par cilvēkiem, kuri neēd gaļu, Avotu ielas veikalā piedāvāto Cēzara salātu receptē nav paredzēta vistas fileja. Ņemot vērā jūsu komentāru, turpmāk piedāvāsim divu veidu Cēzara salātus šajā veikalā: ar vistu un bez.
Ar cieņu,
ELVI

Pacco_al 21.01.2019

Ej gan, ej uz "citu vietu", kur tev vistu nenozags. MC2 ir ļoti labs veikals tur ir gaļa salātos, Skys arī. Būsi gardi paēdis, tikai tur atkal var cita bēda izrādīties. Kur tādas cenas - jāiet uz citu vietu atkal.
Bet lēti un daudz gaļās ir tikai pakistāniešu kebabā, bet atkal bāleliņam jautājums, kas tā par gaļu? Un vis cilvēkam nav labi, ne šeit, ne tur, ne kur.