www.sudzibas.lv ELVI apsargs uzbruk

ELVI - apsargs uzbruk

Katru dienu ieperkos veikala ''Elvi'', kad strada apsardze sieviete, uz veikalu iet ir neiespejami, jo vina man visu laiku par kautko aizradu.
kadu dienu gaju pirkt cigaretes un vina man skreja pa vikalu pakal un blava ja nepanemsu grozu vina izsaukt policiju, jo es zogot.

Ari viens atgadijums-ar masu stavejam pie elvi durvim(no arpuses) vina iznaca ara un teica''a negribam problemas ar policiju lai ejm prom. mes taja bridi gaidijam kad draudzene iznaks no veikala.

tiesam si apsardzes darbiniece nav izturama, neparko uz mani lamajas, un Baldones iedzivotaju acis man dara kaunu.

H HugoDjego 18.03.2010

Varbūt Tev vajag iet strādāt policijā un teikt, ka esi atnakusi savakt apsardzes darbinieci, kura neprot uzvesties.

J joe 12.07.2010

pasaki vinjai wita ja nebeigsi mani vajat tad tev bus oproblemas un lai ar policiju te nedraud skat ka pawai sudi nesanak, vai ari nokaitini vinju tik talu lidz vinja tev iesit un tad sauc policiju lai vinju izmet no ta darba, vai ej sudzies elvi priekwsniecibai... nav ko tai stulbenei aprobezotajai dirsties

J Janis 12.02.2011

Vienkārši sūdzies par viņu veikala apsardzes administrācijā ;)