www.sudzibas.lv ELVI Apkalpošana

ELVI - Apkalpošana

Esmu šokā par Elvi Jūrmala kasierēm. Vārdus diemžēl nezinu, bet divas tādas blondīnes, kuras, man šķiet, tajā veikalā jau visu mūžu strādā! Tādu attieksmi pret pircējiem neesmu nekur citur manījusi. Ja jūs dzirdētu, kā tiek atbildēts gados veciem cilvēkiem! Sen jau vajadzēja kādu pārbaudi uzsūtīt. Iedomājušās, ka ir nez kādas zvaigznes!!! Šodien stāvēju rindā, pirms manis bija pensionāre, kura gribēja nopirk 2 bulciņas. Viņa nebija bulciņas ielikusi maisiņā. No kasieres puses iznīcinošs skatiens un naida pilnā tonī sekojošs teksts: "Jūs ko, tur maisiņu neredzējāt, nevarējāt ielikt? Jūs saprotat, ka man netīras rokas? Varu jums tikai novēlēt labu apetīti!" Man no visas sirds palika žēl pensionāres, un tagad nožēloju, ka tai kazai nepateicu pāris vārdus! Un tas nav vienīgais gadījums, gandrīz katru dienu tā notiek. Te laikam vietas nepietiktu, lai uzskaitītu visus gadījumus.

K

K kkk 14.05.2008

Jā, ko tādu arī es esmu pamanījusi

I Ilze Krumina 14.05.2008

Bet jums, kundzit, nav janosoda tās pārdevejas, jo kāzināt nauda ir netīra, un ja vina pajau tāja vai nevarēja ielikt maisina.es nedomāju, ka tas butu tik nosodāms.nezinu kādā tonīviņa teica, bet vinai bija taisniba,

K karina 15.05.2008

Bet runa iet tieši par toni un NElaipnību!! To es labi saprotu, ka nauda ir netīra, bet man šķiet, ja tu strādā ar cilvēkiem, jābūt iecietīgākam! Ja šis būtu pirmais tāds gadījums, es nerakstītu, bet tas atkārtojas regulāri. Zvaigžņu slimība!
Jā, un nemaz nerunājot par neprecīzajām cenām!!!

J Jānis 18.11.2008

piekrītu jo tas ir nehigēniski viens uzliek kartupeļus nākošais bulciņu-tas nav normāli!!! domāju ka dienas gaitā kasierēm nervi netur!!! un ka cilvēki var nesaprast tik elementaras lietas??? un neticu ka tur ir vainīgs vecums-jo ja ir ieaudzinātas elementāras higēnas lietas tad tadas lietas nenotiek!??

J Jānis 19.11.2008

Karina man jau šķiet ka TEV ir personigi rēķini ar šīm meitenēm!??
Tev viņas uz varžacīm uzkāpa????

E Eugenij 10.04.2009

Samie xamovatie prodavci v Latvii rabotajut v Elvi..principialno k nim ne xozhu, , otvratitelnoe obsluzhivanie, , i vsem sovetuju ignorirovatj etot magazin, poka rukovpdstvo ne smenit personal

L Lepi 10.04.2009

Gan jau viņas pašas būs vecas un tad mūsu bērni vai mazbērni uzbrēks. Tad varbūt atceresies, kā pašas...jo tikai tad saprot, ka tas ir...

P pufa 10.04.2009

Saulkrastu Elvi pat vārda zīmes nav nevienai darbiniecei, nemaz nerunājot par elementāro pieklājōbu pateikt: labdien, paldies vai lūdzu.

K klpo 10.04.2009

Arī man ir nācies apskatīt no malas šīs burvīgās zvaigznes!

E evgnija 13.04.2009

Пока не сменится персонал в Елви Юрмала, ни я не моя семья, не наши друзья не будем закупаться в Елви, Откуда отдел кадров берет такие "кадры"?Все как на подбор, мрачные, о вежливости и любезности не известно только в этом магазине!Мне не хамили в магизинах с 91 года!Ноги моей больше там не будет!ИСейчас столько людей было бы радо вакансии кассира.думаю что среди них найдуться и ответственные работники.

U Uģis riktigais 14.04.2009

Atvainojiet, varbūt, ka tā pensionāre gribēja baložus barot? Es domāju, ka kasierei nebija par to jauztraucas, varēja tikai pateikt, ka maisiņi tur ir pieejami bez papildus maksas. Ideāla agdijumā arī kāds maisiņš pie kases varēja atrasties šādiem gadijumiem.
Mēs jau patiesībā nezinam slikta garastāvokļa cēloni, varbūt, ka viņai neiet ģimenes dzīvē vai kaut kas tads...

I ilmaarinjsh 01.06.2009

ejeit juus visi aarsteeties!!! gribeeju veel kaut ko pateikt daargajiem pirceejiem ie peedeejais laiks iemaacieties lasiit kas uzrakstiits uz cenaam !!!

I Iveta 18.01.2010

Ja jau cilveks ir izvelejies tadu darbu tad jaiemacas, but iecietigakam un pieklajigakam, ja ne tad laikam nav ista vieta.Tad jastrada darbs kur nav kontakts ar cilvekiem.Jo ka neka ar savu nelabo omo vina to saboja ari citiem.

S sh 19.03.2010

Manai omei kaimiņos dzīvo sievišķis kas strādā Baložu Elvi un katru maiņu esot paēdusi par velti, jo zogot pa drusciņai.Vēl viņa lielās ka regulari noķerot triperi un nekādas parbaudes veikals neveicot.Viņas regulāri iet ārā pīpēt un iedzert kādu aliņu un vēlāk ar tādām rokām kārto maizi un citus produktus. Tāka man pat bailes domāt kā tas infekciju perēklis tur uzvedās.

N NIKOLAJS 24.12.2010

Высокомерно ведут себя продавцы.Пылесосить при покупателях не годится.

I Izabella 24.12.2010

Nu kas tagad par jaunatni---neaudzinātas rupekles---zvaigznes šās--jāsmejas, bet kā zināms veikalā JAU STRĀDĀ TIKAI TIE ---KURI CITUR NEDER!!!

I Izabella 24.12.2010

Bet tu domā---ka Strenčos vai līdzigās vietās --nepratīšu vairs datoru lietot???:)))
Labi --nav laika te muļķoties--jo citādi tās tēmas še nevar nosaukt---sliku cilvju raksti!!!
Jāsāk iedroppēttt!!!
Daru=i tu tāpat--Taizelīttti!!!

I Izabella 24.12.2010

A tad izrādās ---ka tu šo iestādi labi pārzini--kā mājas---tad jau nav brīnums---jo šādi savu knābi virināt spē'jīgi---tikai šās iestādes pacient!Par mani jau neuztraucies---man būs rokturi no abām pusēm:))))

J Janis 17.10.2011

Pats dzivoju dubultos un loti labi saprotu par kuram zvaigznem Jus stastat!!Daleji gan jums piekritisu, par to atieksmi Jums ir taisniba, pamanu vinu reti, bet gadas!

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu