www.sudzibas.lv Elvi Tallinas iela 66 Krāpšana, preces ar beigušos derīguma termiņu

Elvi Tallinas iela 66 - Krāpšana, preces ar beigušos derīguma termiņu

Vakar biju iepirkties šajā veikalā, un ko es redzu, tukši plaukti, no limonādēm un ūdens pudelēm nekāda izvēle, gribēju nopirkt desu, bet tur 12.04, kas vakar bija par datumu 14, tāda nolaidība, dārzeņi sapuvuši! Veikals tukšs, vai tad tiešām tā strādā mūsu varoņi. Redzot notikumus Tallinas ielā vairs nevēlos atgriezties, Cenas nekorektas, divreiz dārgāk nekā citos veikalos. Cenas neprātīgi augstas, iepirkos arī agrāk, darbinieks austiņas klausījās mūziku darba vietā, man ka pircējam nešķiet korekti tāda uzvedība, mazums vajag kaut ko pajautāt pārdevējiem. Regulāri preces ar beigušos derīgumu termiņu.

"Veikals tukšs, vai tad tiešām tā strādā mūsu varoņi." - viņi strādā, bet visādi hemofrodīti visu izvanda, izrij un vēl sūdzās.

BondsBonds 16.04.2020

Neviens tagad veikalos īpaši strādāt negrib, jo negrib saslimt. Veikals vieta nr. 1 kur iegūt covid-19. Staigā tur visādi..