www.sudzibas.lv Elmārs Vestermanis krāpnieks un dokumentu viltotājs

Elmārs Vestermanis - krāpnieks un dokumentu viltotājs

Elmārs vestermanis nomāja iekārtu, bet nesamaksāja.
Dokumentus viņš noformēja uz firmu Sia X(nosaukums mainīts) .
Nomas pirmajā dienā atveda pārstāvētās Sia X vadītājas parakstītu līgumu un uz viņa vārda izdotu pilnvaru, bet aizbildinājās, ka ķīlas naudu viņam vieglāk pārskaitīt no sava konta, jo tā būšot ātrāk.
Ķīlas nauda sedza tikai nelielu daļu no nomas maksas.
Iekārta pie Elmāra Vestermaņa atradās 16 dienas.
Kad pēc mēneša e-pastā atgādinājām par nesamaksātajiem diviem rēķiniem, elmārs vestermanis ātri atbildēja, ka “naudu pārskaitīšu tuvākajās dienās. Atvainojos par sagādātajām neērtībām... ”
pagāja mēnesis. Kad samaksu par pakalpojumu nesaņēmām, nosūtījām atgādinājumu par parādu firmai sia x, bet atbilde nesekoja.
Pēc vēl divām nedēļām nosūtījām atgādinājuma e-pastu gan Elmāram Vestermanim, gan Sia X.
Uz ko Elmārs Vestermanisa tbildēja gan mums, gan arī sia x, ka “rēķini tiks segti līdz mēneša beigām”.
Nedēļu vēlāk sazvanījāmies ar firmu sia x un nosūtījām parakstīto līgumu un pilnvaras kopiju.
Mums par lielu pārsteigumu, saņēmām atbildi, ka “uzņēmuma paraksttiesīga persona ir tikai viena un tas nav viņas paraksts”. Par elmāru vestermani sia x atbildēja: “sia x nav šādas personas vai darbinieka” un “atsūtiet lūdzu šo pilnvaru-jo mēs tādu nēsam izdevuši-meklēsim, kas izmanto sia x nelikumīgi! ”
pēc šīs sarakstes elmārs vestermanis vairs mums neko neatbildēja.
Uzmanieties no Elmāra Vestermaņa. Pēc visa spriežot viņš ir krāpnieks un dokumentu viltotājs.

St