www.sudzibas.lv Ellia preces neatnāk; naudu jālūdzas, lai atgriež; uz vēstulēm atbildes jāgaida nedēļām ilgi

AtrisinātaEllia - preces neatnāk; naudu jālūdzas, lai atgriež; uz vēstulēm atbildes jāgaida nedēļām ilgi

Diemžēl jau vairākārt nācās vilties ar pasūtījumiem internetā caur Draugiem.lv lapā Ellia, kuru vada Elīne Miglāne. Iepriekš lapa saucās, ja nekļūdos Mode un Aksesuāri. Jau ar pirmo pasūtījumu mocījos, samaksāju, nogaidīju periodu līdz maksimumam, ne kāds man kaut ko rakstīja, ne naudu atgrieza. Sāku rakstīt pati, prasīt. Protams atbildi bija ilgi jāgaida, vēl mēnesi nomocījos līdz vienojāmies, ka atgriezīs naudu, bet solīto dažu darba dienu laikā, nācās atkal gaidīt mēnesi. Viss beidzās veiksmīgi, bet tad lapai nomainījās nosaukums un atkal ”iegrābos”. Uz vēstulēm atbilžu nav, izņēmums, ja pasūti kaut ko. Citādāk lapā iet, bet vēstules pat nelasa. Atbild tikai, ja raksta uz privātajām vēstulēm, bet pat tad atbilde tiek solīta, kas atkal ievelkas. Tā nu paliku ar garu degunu, nedabūju pasūtījumu un caur mocībām beidzot saņēmu naudu atpakaļ. Ja nesekotu līdzi tam, ko pasūtu, jau sen būtu aizmirsusi, ka esmu kaut kur naudu palaidusi. Tāpat ar to naudas atgriešanu, ja nebūtu sekojusi līdzi, nauda varbūt tā arī netiktu atgriezta, jo visu laiku solīja datumus, laikus, bet kā nav un nav. Ļoti žēl, ka tā, bet tiešām neiesaku neko pasūtīt, jo ļoti ilgi jāgaida pasūtījums un līdz šim nevienu tā arī neesmu saņēmusi, ilgi jāgaida līdz atgriež naudu un komunikācija ir gandrīz neiespējama. Ja pirmo reizi vēl domāju, ka varbūt nepaveicās un cilvēkam nebija laika, bet, ja tas atkārtojas atkal un atkal, laikam jau vairs nav nejaušība, bet novīdība… Tiešām skumdina, jo pēdējā reizē noskatīju un pasūtīju dāvanu cilvēkam, un ne tikai nokavēju dāvināšanu (jo ilgi nevarēju saprast vai pienāks vai nē tā prece), bet arī naudu nevarēju atgūt, lai nopirktu kaut ko citu,viss ievilkās uz 3 mēnešiem. Preces ir no ebay, tāpēc tagad labprātāk pasūtu visu tur un ir gan lētāk un arī ātrāk pienāk prece, pietam, tā vienmēr ir pienākusi un komunikācija ir ļoti laba.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.03.2017

Ellia vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

L Lepnā Lavīze 05.05.2015

T trakotais 06.05.2015

nesaprotu, tā ir e-bay reklāma vai kas?

P 20.12.2016

Nebija domāta kā reklāma, vienkārši preces, ko piedāvā Ellia var atrast Ebay un ir gan lētāk, gan vienkāršāk.

I Iieva 15.10.2015

Kads velas pievienoties iesnieguma rakstisanai policija?

L Lepnā Lavīze 10.03.2017

Vispār Ellia arī ar mani mēģināja sazināties, lai novācu komentāru. Es neesmu sūdzības autore.