www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss, krāpšana

ELKOR - Slikts serviss, krāpšana

Tiek tirgota prece - sintezators Casio Lk-135K7, kuras aprakstā minēts strāvas adapteris, bet nevienā vietā nav minēts, ka strāvas adapteris jāpērk vēl klāt papildus. Arīt tad, kadr prece pasūtīta, neviens nepārjautā vai nebūs vajadzīga iespēja pieslēgt sintezatoru pie elektrības.

11.09.2019

O Otis 11.09.2019

Apskati iepakoju. Apskati instrukciju. Ja tur ir minēts ,ka adapterim tur ir jābūt klāt, tad vērsies pie Elkor. Iespējams, pastāv iespēja ,ka tavs adapteris ir piesprausts kādam stenda sintezatoram klāt, bet pirms pārdošanas nav pārbaudīts vai tavā kastē tas tur atrodās.
Tas ,kas rakstīts pašās lapās bieži mēdz būt automātisks tulkojums priekš neskaitāmiem modeļiem. Jo google tikko iemetot to modeļa numuru atradās arī viens tirgotājs , kurš konkrēti arī norāda ,ka nav adaptera.
Ja Elkor saka, ka adapteris ir, tad prasi no viņa adapteri. Tas ,ka daudzi tūlīt teiks , ka pa pāris eirikiem nopirkt ir sīkums, tad es teikšu tā ,ka ja tirgotājs kaut ko norāda, tad arī tirgotājam jānes atbildība par izvietoto informāciju.