www.sudzibas.lv ELKOR Nekvalitatīva prece

AtrisinātaELKOR / SIA ETG - Nekvalitatīva prece

Iegādājos ikdienas sporta kostīmi Champion Sweatsuits desmit dienu laika kopš pirkšanas dienas esmu uzvilcis viņu 3 reizes, pēc tam pamanīju ka kostīms izbalējis no Saules.
11.05.2020 atnesu to veikala lai apmainīt vai atgūt samaksātu summu. Veikala darbinieks pateica, ka viņiem vajag uztaisīt ekspertīzi, bija sastādīts pieteikums Nr. Pp/000989 ar preces neatbilstības aprakstu un prasījumu to apmainīt.
18.05.2020 saņemu atbildi uz e-pastu: "preces vizuālas apskates rezultātā Sia "Etg" darbinieki konstatēja, ka pieteiktais bojājums nav ražošanas defekts, bet ir lietotāja radīts kostīmu nepareizas ekspluatācijas (instrukcijas noteikumu neievērošanas) vai nepareizas kopšanas rezultātā (precei nav Uv-filtra aizsardzībai) .
Ņemot vērā iepriekš minēto, apmainīt preci Sia "Etg" Nav Pamata. "
nepiekritu Sia “Etg” lēmumam, jo tas nozīme ka kostīms nav ikdienai lietošanai, bet tikai mājās apstākļos, telpas vai nakti. Jo tikai tad ir iespējams saglābāt kostīmu no Saules ietekmi. Gribas ari piebilsts ka, pirmo reizi ir dzirdēts par uv-filtru apģērbam. Protams, pats saprotams, ka apģērbs var zaudēt krasu pēc kada laika, bet nav normāli ka tas notiek uzvilkot kostīmu 3 reizes.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dionis 21.05.2020

Veikals atgrieza naudu. Problema ir atrisināta

D