www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss

Elkor Plaza - Slikts serviss

Pirmo reizi ar kaut ko tādu saskāros elkorā. 01.10, vakarā ap plkst. 21: 00, iegriezos elkorā, lai iegādātos sev rudens apavus. Veikals bija patukšs. Nodaļā stāvēja trīs pārdevējas un ļoti skaļi sarunājās. Neesmu no tām, kas veikalos uzvedās augstprātīgi, turpināju mierīgi aplūkot apavus. Līdz brīdim, kad viena no pārdevējām sāka dejot un ķēmoties zāles vidū. Man palika neomulīgi. Vai tas ir normāli, ka tā vietā lai apkalpotu klientus, pārdevēji izvēlās dejot darba laika? Pārdevējas vārdu nepiefiksēju, jo atrados tālāk, bet meitene bija paliela auguma un ar brillītēm. Apavus sev nepiemeklēju, gāju prom.

02.10.2019

⛔️ 02.10.2019

Striptīzu dejoja? Laikam tāpēc palika neomulīgi?

Pacco_al 02.10.2019

Laikam pati Linda darbā sēd ir kā lineālu būtu norijusi un ja kāds uz viņu paskatās, tad stulbi sāk smaidīt.