www.sudzibas.lv ELKOR darbinieki nerunā valsts valodā!

Elkor Plaza - darbinieki nerunā valsts valodā!

kā var pieņemt darbā pārdevējus- KONSULTANTUS!!!, kuri nevienu vārdu nesaprot latviski!

Labi, ka man līdzi bija draugs, kurš ir mācījies krievu valodu.

kā kaut kas tāds var būt!!!

un redzu, ka neesmu vienīgā, kuru tas nokaitinājis.

E

A arma 08.07.2008

mi neystrajevajem, skoro bezenci prijedyt iz afriki oni vam pomogyt, kto platit tot myziky zakazivajet nalogi placy tak cto posli v zopy s vasem latiskim jazikom!!!

A Anita 08.07.2008

Nu prostite izvenite! Esle vi rabotajte v torgovlje - s pokupatelemi., vi objazani otve4at, objesnjat na ih ezike. Eto marazm kogda pakupatelj sprawivaet na latiwkom a prodavec glazami hlopaet i nehuja nesobrazaet. Toze samoe esle na rusakom nepojmet

J Jeļena 09.07.2008

Mne inogda kazhetsa, chto prodavci v Elkore ne ponimajut ni po-russki, ni po-latishki. U nih kakoj-to svoj jazik, osobennij :)

A Anita 09.07.2008

Soglasna! Prodavec dolzen gavarit na ezike pokupatelja! A v Elkor oni ne tak ni tak pomoemu nesobrazhaet!

O Olga 06.08.2008

Esli chestno, to mne tupovatie prodavci ( :) ) ne popadalisj. Ja mogu govoritj kak na latishskom tak i na russkom... ne budem obizhatj prodavcov v Elkore... a esli takie i vstrechajutsja heheeee vidimo, ih berut ne za znanie jazikov, a za ponimanie togo s chem on rabotaet :D Spasibo za vnimanie P.S. NAdejusj nikogo ne odidela.

E Ella 03.02.2009

kas te notiek!!! te ir LATVIJA!!!
ja tiem krieviem kaut kas nepatiik, lai lasaas uz savu krieviju!!! neviens juus te netur!!!
krievijaa ar mani neviens nerunaas Latviski! kaapeec man jaarunaa krieviski Latvijaa? tikai taapeec, ka kaads neciena to valsti, kuraa dziivo!???
vaacaties prom! man vienalga, ka arii tur juus neviens negrib, iedomiigie kretiini. ne visi, bet tie, kas atsakaas runaat valsts valodaa. taas valsts valodaa, kuraa dziivo!!!
vienkaarshi pretiigi.

A alexa 03.02.2009

ELla, krievi nav vainīgi, ka šeit dzīvo...Tā tas vēsturiski sanācis... Latvieši paši neciena savu valsti, ja noveduši to līdz kliņķim - paldies Deivam, krieviem tur nebija nekādas teikšanas, citādi krievi arī pie tā būtu vainīgi :D ;D

D dsgds 03.02.2009

Nu ja atbrauks pat no Āfrikas strādāt, pieļauju iespēju, ka viņi ātri apgūs latviešu valodu, nekā te dažš labs 50 gadus nodzīvojis un ne vārda nesaprot latviski.

V Vasja 18.02.2009

Ekko, mu*ila... ti sam 4to to znaew, krome svoego la***skogo? da ja boljwe 4em uveren, 4to ti dazhe takogo naselennogo punkta kak Paulukolns ne znaew... a vedj Koln - eto nemeckij gorod! O nemci, kak mnogo sdelali oni dlja TEBJA osobenno!!! ti znaew jazil... a na latga***kom nare4ii pojmew 4to to? a vedj eto tozhe TVOJ, istinnij jazik!!
afrikanci priedut, sozhrut tebja, s botinkami :D Ja za 7 let zhizni tut, ewe ne videl gra***nstva, hotja rodilsja tut posle 91 goda. I znaju jazik ne huzhe tebja... mozhet zabjem strelu? :)
PS: vse kto eto 4itajut znajte, 4to moj tekst ni v kem slu4ae ne napravlen na razzhiganie ksenofobij, gonenij i pro4ej jazikovoj i religioznoj vrazhdi. Eto prosto otvet na publi4noe oskorblenie, mozhet v neskoljko zavualirovannoj forme...

č ČangalsPleška 13.04.2011

Dura! Uvidela, 4to po lati6skomu ne ponimajut! Tak srazu edj oratno v svoju derevju!

č Čoms 13.04.2011

Teperj uznaju.Besplatnie soveti-i moja podruga, eto sovmestimo!4to takoe-derevju?

č Čoms 13.04.2011

Umnica, spokoinoi no4i!

č ČangalsPleška 13.04.2011

Derevnju! Izvini!

A anee 22.04.2011

MAN TIE krievi NO SAAKTA GALA NEPATIIK STULBI EGOISTISKI KEEMI!!! LAI VACAS UZ SAVU PRETIIGO krieviju NU RIKTIGI DIRSEKLI TIE rusiani

T ToAnee 22.04.2011

Brauc uz Vāciju, tur tevi gaidīt gaida vietējie bordeļi, un krievu arī tur nebūs.Toties šeit tevi drīz ne tikai krievi, bet arī melnādainie drātēs Plikdirsainie tūdaliņi..

I Ieva 22.04.2011

Atkal tikai urlas.

K kp 29.04.2011

ex.vot bi takih kak Ella i Anee vstretitj da po wjam nadavatj kak sleduet!Ne vse labusi v magazah po russki ponimajut.drugomu 4to skaze6 on v otvet acis bola.Kas luudzu?nesapratu!tak 4to ne nuzhno gnatj gusej toljko na russkih.skoljko mozhno uzhe voroshitj istoriju ujmitesj vi uzhe!

D darbiniecexxx 23.02.2015

Kas ir Krievi, jūtaties visvareni, mīkstie esat, Kad es uzrunāju Krievu Latviski, viņš pat neidomājas man Krieviski atbildēt, jo zina, ka var smagi dabūt !!! nebaidieties no Krieviem, jo iekšēji viņi ir mazi un nevārigi !!