ELKOR - Bojājums

Man bija tāda situācija, ka veikalā Elkor nopirku DKNY maku. Pēc nepilniem trīs mēnešiem pamanīju, ka maks ir divās vietās ieplīsis, pērkot maku, skatījos, lai būtu 100% āda. "Veiksmīga pieredze" pērkot maku veikalā Elkor. Aizgāju uz veikalu, lai risinātu šo situāciju, veikalā maku nodeva ekspertīzei, minēju, ka gribu maka maiņu. Pēc divām nedēļām bija zvans no veikala ar tekstu, ka varu doties uz veikalu, kurā es varu preci samainīt pret kādu citu vai arī naudu atgūt dāvanu kartes vērtībā. Man īsti nav nekāda vēlēšanas vairs šajā EKSKLUZĪVAJĀ veikalā iegādāties maku, lai pēc nedēļas vai pēc pāris mēnešiem tas atkal saplīstu. Tas saucas 100% āda!

H

O olga8883 18.04.2016

elkora vispar nevar neko pirkt...i,no vecam kolekcijam,kurus biezi vien pasi pardeveji palieto un pec tam noliek atpakal pardosanai....

O Ozo 04.11.2019

Īsti nesaprotu par ko ir sūdzība, preci atzina par brāķi, samainīja un? KUR TAD IR TĀ PROBLĒMA mīļā kundzīte, par ko jūs īsti sūdzaties. Pfff īpatnēji, galvenais pasūdzēties.