ELKOR - Atlaides

Biju ar 9 gadīgo dēlu Elkor nakts izpārdošanā 12.01.2018.
Dēlam iekārojās skrejiritenis. Pārdevējis apgalvoja kā cena jau ar 30% atlaidi sastāda 130eur.

Dēls izvilka no maciņa sadāvināto Ziemassvētku naudiņu un nopirka kāroto skrejriteni.

Nākoša dienā atrodot interneta palašumos konkrēta skrejriteņa piedāvājumus bijām apbēdināti par savu spontāno un "traki izdevīgo " pirkumu.
Elkors piedāvā skrejriteņa sākuma cenu 185,99eur bet to var iegādāties par ~95eur bez jeb kādas atlaides.

Pirmo reizi sastopos ar tik lielu strapību...
Esiet uzmanīgi un sargiet savu naudu:)

K Kārpa1988 18.01.2018

Kaut kādos nezināmos interneta veikalos prece ir lētāka nekā veikalā uz kuru var atnākt un pačamdīt preci un saņemt uzreiz?
Nu neticu... :D

Katram taču pašam jāizvēlas, kur vēlas pirkt preci

S Sergej Sergeevic 18.01.2018

Картинка в salidzini , ещё не означает что в этих магазинах можно купить такой товар по такой цене.

Q qwerty654 18.01.2018

Mēs uz Elkor ejam kā uz izstāžu zāli: nolūkojam īsto preci, apskatām, izvērtējam un pasūtam citur, jo cenu starpība ir patiešām katastrofāla.

Dainis 18.01.2018

Ja jums būtu kaut mazākā saprašana kā veidojas šī cena, tad jūs saprastu, ka tā ir tīrākā necieņa pret citu cilvēku darbu..

Katram veikalam savs uzcenojums. Kādu grib, tādu liek. Ja nepatīk - nepērc - viss ir vienkārši. Pa lielam tā jau vienmēr ir - cilvēks pērk atlaidi un jo lielāku atlaidi piesola, jo lielāka iespēja, ka nopirks. Un nav svarīgi kāda cena, galvenais, ka ir atlaide.
Un tās nakts izpārdošanas cenas tieši tajā dienā internetā (viņu mājas lapā) arī varēja apskatīt un pēc veikala preču apčamdīšanas varēja arī viņu mājas lapā nopirkt, pa to pašu cenu, ar piegādi vai vēlāk izņemt pie viņiem veikalā. Un tas ļauj cilvēkiem salīdzināt ar citu veikalu cenām.

T Tong Po 18.01.2018

Inese Indriksone. Kuru no tiem veikaliem, ko atradi caur salidzini.lv Tu reāli zini, kā korekti strādājošu? Zini, šeit, sudzibas.lv irpilns ar bēdu stāstiem no cilvēkiem, kas nezināmam internetveikalam aizksiatījuši naudu par preci, un beigās nav ne preces ne naudas, vien stresa un naida pilnas bikses un skriešana pa Policijām un cerība, ka vainīgis vismaz sodīs. Lai gan vainīgi ir paši, jo skopuma dēļ uzķeras.

Ar šo ierakstu es nevēlos komentēt ELKOR cenu politiku. Vēlos Tevi aicināt padomāt, ka nevar ticēt visam "sieram", kas izlikts "gudro" pircēju slazdos saur salīdzini. Un nesatraucies, manuprāt, ja arī pārmaksāji, tad salīdzinoši nedaudz un droši zini, ka nepaliki bez naudas, un nav jāgaida prece nedēļu vai divas vai vēl ilgāk - Tavs puika to kāroto mantu saņēma uzreiz. Un puikam pirkums arī nopietnā un zolīdā veikalā, nevis kaut kur pievārtē, interneta veikala noliktavā.

Dainis 18.01.2018

Vismaz kāda saprāta balss.

Dainis 18.01.2018

Šī jau nav sūdzība, par Elkor, bet par jūsu nezināšanu kā notiek tirdzniecība, ja esat atlaižu pircējs, tad re kur arī nopirkāt savu atlaidi :)

C critical thinker 18.01.2018

šo nevar saukt par sūdzību. atklājums, ka pažobeles internetveikalā VARBŪT ir lētāk, tas viss.

S Stark 19.01.2018

Protams katrs var nopirkt nezināmo preci nezināma Internet veikala letāk nekā veikalā.
Es vienmēr parbaudu visas cenās ražotāja mājas lapā, ja cenas +/- lidzīgas, tad preci var pirkt veikalā.
Šajā situācijā pats ražotajs tirgo preci pa 203 EUR, nedomāju ka salidzini.lv pa 100 EUR bus oriģināla nav viltota prece

P Priekapika 19.01.2018

Vismaz Puikam prieks par Pirkumu tas pats galvenais :)

C cilveks xxx 12.07.2018

Elkors ir krapnieki un melji... sporta preces baigie pardeveji neko nezin telo gudros galvenais ir tik pardot dargaku preci un tad vel kautkadu papildpreci kuru man nevajag,bet ne ja tu peerc jaku ar tehnologijam tad noteikt tev vajag mazgasanas lidzekli klaat kas maksa nerealu naudu! Loti nepatik serviss elkor plaza sporta nodala!