www.sudzibas.lv Elisanda mācību centrs nekvalitatīvā pasniegšana

Elisanda macību centrs - nekvalitatīvā pasniegšana

Gribu brīdināt visus, kas vēlas mācīties Elisandā, lai izvēlas jebkuru citu skolu bet ne Elisandu! Ļoti nekvalitatīva pasniegšana! Frizieru kursi ir nekādi! Modeļus viņi nepiedāvā un modeļus nevar atrast! Prakses vispār nav un nav iespējams kaut ko iemācīties pie viņiem - tā ir tukša laika tērēšana!! Jums neko neiemācīs, tikai stāstīs par to, cik svarīgi ir nodrošināt modeļus, kurus skola pati nevar atrast! Man ļoti nepatika kursi un attieksme no pedagoga puses.

J

L lilly 12.04.2013

Skolai nav jameklē tev modeles, tas ir jādara pašai. Vai klientus kad stradāsi arī no skolas prasisi? Un modeles atrast vieglāk par vieglu, ieliec sludinājumu, sauc radus un draugus, tad taču ir elementāri :)

M Mineee 31.07.2016

lilly izklausās pēc pašas Elisandas, jo modeļus nevar katrs sev atrast un nodrošinot, tad lai arī skola ieliek sludinājumus, jo citādi kas tā par mācīšanu, ja vēl klientam ir jāpiestrādā pie tā, uz kā mācīties. Lai tad liek parūkas un māca uz tām vai kā citādi, tad arī Elisanda!!!- paši liekat tos sludinājumus!!!