Elianora Vilma Gabrānova - Lūdzu atsauksmes

Sveiki.
Sākšu ar to, ka šī nav sūdzība bet gan lūgums pēc atsauksmēm. Skeptiķus lūgums nekomentēt.

Tātad vēlos painteresēties par ekstresasensi vai gaišŗeģi elianora vilma gabrānova. Jauna meitene gados, nav nevienā dziednieku reģistrā. Ieteica pazīstamā, jo viņai daudz ko esot palīdzējusi. Internetā arī nekur atsauksmes nevaru atrast. Paziņa teica ka elianora ar svešiem no malas vispār negrib sadarboties un neļauj nevienam bez vajadzības dot savus kontaktus, ja vienīgi ir ārkārtas gadījums. Naudu viņa neprasot. Paziņa zvanija šai sievietei manā klātbūtnē, viņa gan negribīgi, taču atbildēja uz dažiem jautājumiem, par kuriem es biju pārsteigta, jo par tādām lietām kurām jautāju par mana paziņa nezināja līdz ar to, šmaukšanās risks izslēgts. Pirms rakstu elianorai, gribas zināt vēl kādas vai kāda viedokli vai pieredzi, jo dēļ viņas skarbās intonācijas nedaudz bail sametās. Ja viņa tiešām ir ekstrasence tad viņai vajadzētu palīdzēt visos jautājumos, vai ne?

E

A anete-virga 05.09.2018

Bija saskarsme ar sho jaunkundzi kaadu pusgadu atpakal.. Luudzu vinjas raksturot manas gimenes situaaciju.. Vinja jau neko nepareizi nepateica bet nepateica visu.. varbut saprata bet negribeeja kluudiities tapeec neteica.. jauninja veel bet dotiibas ir.. naudu neprasiija...

S Smaida 28.03.2019

Vai lūdzu varētu Elianoras Vilmas kontaktus?

A aicis24 05.09.2018

Īstās gaišreģes jau neprasa naudu,bet pašiem jau ar vajag saprast no tīra gaisa jau viņi rēķinus nesamaksās,tapēc ja ej pie gaišreģa,pirms ejot prom noliec naudu tik,cik vari atļauties.

B Baibucis27 13.09.2018

Sveika.
Zinu šo personu jo pus gadu atpakaļ griežos pie viņas.
No sākuma šķiet nopietna taču beigās atmaiga.
Daudz ko pateica ko es pati nemaz nezināju un no sākuma arī neticēju. Viņa deva padomus un visu paskaidroja. Joka pēc gribēju pārbaudīt vai viņa var sarunāties ar gariem. Palūdzu pasaukt savu vecāko brāli kurš nositās ar mašīnu pirms četriem gadiem. Elianora no sākuma nepiekrita bet sanāca pierunāt. Nebija nekādu lieku izdarību taču neiedziļināšos sīkumos.
Godīgi teikšu tā. Nezinu kā bet es sajutu brāļa klātbūtni. Un tas kā viņa runāja, izturējās un ko teica. Bija sajūta ka brālis runā caur viņu. Tika izrunāts tādas lietas kuras man pat tuvie nezin tad kā viņa varēja zināt?
Atbildot uz tavu jautājumu, es domāju ka nevar gan. Gaišreģi tak ir tie paši cilvēki un cilvēks tak arī visu nevar.
Naudu viņa nepras>ja, bet tikšanās beigās pati atstāju nelielu pateicības naudiņu.
Manuprāt šādiem cilvēkiem ir pietiekami daudz savu raižu dzīvē un vēl līst un izdzīvot kāda cita dzīvi.. Tas ir gan fiziski gan garīgi smags darbs.
Jauku vakaru.

T Tamy1991 21.09.2018

He he. Zinu viņu ļoti labi jo mācījāmies viena klasē. Viņu sauc drusku savādāk bet nu ok. Kā cilvēks viņa ir abicnijs nekādu īpašu dīvainību viņai nemanīju bet vienu reizi viņa tā izteicās ka man palika dīvaini ap dūšu. Mēs sēdējām fizenes stunda jokojamies a viņa man pēkšņi sāka lai pieskaitu mammu jo viņai nav labi ar sirdi. No sākuma nodomāju ka stulbs joks bet pēc pāris dienām tiešām mammai palika slikti ar sirdi un doki uzstādīja diagnozi sirds aritmija. Kad prasīju ka viņa zināja, viņa vnk pasmaidīja i vsjo.. Tamara

O Osisruc 05.03.2019

Neapšaubu viņas spējas, bet taktika gan ir divaina. Sazinājos ar viņas caur e-pastu, vēlāk vina iedeva savu telefona numuru, jo pie interneta daudz nesežot. Sazvanijāmies un izrunājām manu situāciju, teica lai zvanot jebkurā laikā, kad vajagot. Bija vajadzība pēc padoma diezgan vēlu. No sākuma aizsūtiju sms, bet atbildes bija tik bezsakarīgas un nejēdzīgas, ka sāku apšaubīt vai ir vērts turpināt ar Elianoru kontaktēties.
Pēc tam mēģināju zvanīt, bet tur atbildēja jauns puika, ja tā var nosaukt un esot paņēmis māsas telefonu. Uz jautājumu, kapēc atbild uz svesām sms, atbildēja ka domājis, ka esot cits cilvēks. Pēc tam jau sazinājos ar pašu Elianoru caur e-pastu un noskaidrojām visu situāciju, kā ari atrisinājām visu satiekoties dzīvē.
Nesmuki gan tas ir, un ieteiktu Elianorai rūpīgāk pievaktēt savas mantas, jo tomēr cilvēki vēršas pie viņas pēc palīdzības un ne visi šādus izgājienus pieņems ar izpratni.
Par viņas palīdzību neko sliktu nevaru pateikt. Lai gan nebiju apmierināts ar nabadzīgi skopo info, ko viņa varēja pateikt pēc fotogrāfijām par pagātni tagadni un nākotni, viņa vismaz pateica tik cik redzēja.. Bet savu darbu paveica godam un esmu apmierināts ar rezultātu. Pateicoties Elianorai man viss atkal nostājies vecajās sliedzēs. Saprotu ari to, ka meitene strādā publiskajā sfērā. Pieņemu ka ir gruti pa dienu blokēt to informacijas tirāzu kas nāk no klientiem un tad vel pieslegties tai ko viņai prasa cilvēki.
Latvija labāk butu uztaisijusi Ekstrasensu cīņas nevis ar tiem kas salonos sēž, bet tieši ar šādiem cilvēkiem un tad redzētu, kurš ir īsts un kurš nē.
Oskars

L Lj 29.03.2019

Noplēš naudu,ķipa simboliski-20eiro,tad it kā tas prasot laiku un pēc tam pazūd.

L Lj 29.03.2019

Pasmejas par citu nelaimēm,dod ceribu,ka palīdzēs.Naudu saņem un tad viss.

R Rožuks 10.10.2019

nez ir extrasenc wai nav, bet palidzeja divas reizes. bij taa ka mans expuisis pazuda bez pedam un draudzene ieteica versties pie shitas un pajautat. pec fotkas vinja pateica ka vinjs ir dzivs un vesels bet ka melo daudz un ir cita meitene. neticeejas bet kad biju vairakas desmit reizu zvanijusi vinjam, pacela kkada meitene un pec tam vinam fb paradijas bilde ar citu meiteni sapratu ka vinjai bija taisniba. 2x bija kd man pazuna sunjuks.. aizskreja un atpakalj neatnaca. atkal vinjai prasiju un aizgaju ciemos. vinja grozija rokas Rokijas veco siksninju un teica ka sunjuka vairs nav un lai mekleeju vinju sava rajona pie majas ar nr48. muusu ciemats neliels tapec atri atradam ar draugiem. Rokija tik tiesham bija notriekta un guleeja zalee pie majas ar nr48. naudu neprasija bet domaaju ka deel paziishanaas.

J Janis.kalejs 10.10.2019

Labdien. Vai kāds var pateikt šīs ''ekstrasenses'' kontaktus vai kur viņu atrast? Gribu pārbaudīt ko viņa var ja vispār var un noteikti došu šeit ziņu.

O Osisruc 10.10.2019

Facebook vari atrast kā Elianora Vilma Zimele, tad ir e-pasts [slēpt]@inbox.lv tel.20414793

A AnNiKa29 10.10.2019

Dzirdēju ka ir energoloģe Elianora kura meklē apdāvinātos lai iemācītu strādāt ar enerģijām. Nezinu vai tā ir tā pati par kuru šeit runā bet joka pēc jāpiesakās. Varbūt es arī beigās izrādīšos ekstrasens :D