Elgars Cinovskis - Krāpšana

Sievietēm no šī cilvēka ir jāuzmanās. Stratēģija: iepazīstas, bārsta komplimentus, sūdzas par bijušajām sievietēm, pārvācas pie nu jau pavedinātās un gādīgās sievietes, atrod darbu, kurā neturās ilgāk par mēnesi dēļ problēmām ar alkoholu. Rada sievietē sajūtu, ka viņai ir pienākums par viņu rūpēties un dot viņam naudu. Apvārdošana tupinās visā attiecību laikā. Dzēris sit sievieti un neadekvāti izturas(paliek agresīvs, nekontrolē sevi) nervozs. Pie tā, ka tiek atlaists no kārtējā darba, nav vainīgs viņa alkoholisms, bet priekšnieki. Pārgudra muldēšana ir šī vīrieša stiprā puse. Manas māsas pieredze ir pavisam rūgta, jo pēc šķiršanās viņa tika vajāta un bija pat draudi viņas dzīvībai. Uzdarbojas Jelgavas un Tukuma apkārtnē, bet ir dzirdētas ziņas, ka ir bijis arī Valmieras pusē. Mīļās sievietes, lūdzu uzmanieties.

B

A amanda1988 16.01.2017

tadu viriesu ir daudz pati esmu bijusi uzkerusies uz tada , tapec vnk sievietei jabut sievietei nevis zirgam kas visu velk

P PāvelsDaņilko 18.01.2017

Esi maldināts vai apkrāpts? Proti arī normāli rakstīt? Lūdzu, te ir informācija, kā pareizi uzrakstīt iesniegumu Valsts Policijai:

D Duna 19.12.2017

Tagad jau operē Saldus un Liepājas pusē. Uztaisa bērnu un nodzeras līdz atkačkai un turpina dzert. Atbildības nekādas, prioritāte alkohols. Nekādā ziņā nesaistieties nekāda tipa attiecības ar viņu. Meli, tukši solījumi un nekrietnība ir šī cilvēka vadmotīvi dzīvē.

K kaut kads cilveks 26.08.2019

ja konkretak viņš dzīvo Gaiķu pagasta eglaji-1

D Duna 19.12.2017

Foto:

K kuka 14.01.2018

es tā skatos ka pasaulē pastāv skaudīgi cilvēki kuri paši nemāk neko izveidot!
par ko būtu jājūtas vainīgam darba devējam? par to ka tiek pieņemti darba cilvēki kuri ir sadomājušies ka var darīt ko grib? tiek izmaksātas algas 360e lai būtu dzīvošanai kaut gan paši slinki kā maitas un veic visāda veida mahinācijas aiz muguras es varētu daudz un dikti stāstit par šo bezkaunību visi tik māk nomelnot darba devēju bet redzieties kad jāsāk strādāt tad neviena nav es pec uzņēmuma dibināšanas saldu esmu tik iebraucis bezgalīgos mīnusos, gribēju atvērt uzņēmumu ar izauksmi bet kas notiek viss aiziet pa burbuli!
šis cilvēks kas te raksta ir bez smadzeņu radījums kurš mūžīgi dzīvos nabadzībā!

K kaspis2011 14.01.2018

Sveiki kas tie ir par meliem, ELGARS CINOVSKIS ir labs darba devējs es viņu pazīstu jau 7 gadi un nekad nav bijušas problēmas ar naudām un vienmēr visi solījumi tiek izspildīti! tas ko te raksta kaut kāds feiks ir PĒDĒJIE MELI! Es pats Saldu esmu strādājis un tur liela daļa ir slīmesti un mahinātori bet labākais ir tas ka tie nav uzņēmēji bet gan strādnieki! zaģli un dzērāji! viņi tik tādēļ sēž Saldū jo viņus nekur neņem STRĀDĀT!
Jo no visām Saldus darba vietām ir izmesti! Vot tā ir realitāte SALDŪ!

CILVĒKI NETICIET ŠIEM MALDU RAKSTIEM PAR ŠO CILVĒKU!

K kaspis2011 14.01.2018

Atraduši vienu upuri kuru nomelnot SABIEDRISKAIS FUIIII!

D Dace Jerfane 29.01.2019

Diemžēl, nezinu vai Elgars ir upuris, bet nu šoreiz gan es, piesaistot darbā uz istabas remontu, solīja pabeigt, bet ar galiem, brāķi sataisīja visa brigāde, mēģinu sazvanīt, telefons pieslēgts melnajam sarakstam, tagad par savu ticību zēniem, jāmeklē jauni darbinieki , kuri izlabotu kļūdas un saremontētu istabu, tiešām žēl , ka tādi puiši pastāv, bet nu gan atradīsies kāds kas sodīs viņus. Daces tante

Y YoLo1991 12.03.2019

Man patīk tas fakts kad parāda kad puisis ir tas sliktais bet meitene ir vispār nevainīga.. ? Ja jau Elgars bija tik slikts pret tavu māsu tad kāpēc vinja sen nemuka kur kājas nes ?

C [email protected] 06.12.2019

Tagad uzdarbojas Gaiķu skolās mājā. Pa Saldū un Brocēniem.

C crpallet 04.02.2020

Klau ja jau tev ir tik liela mute un drosme ierodies ciemos un paradi kas esi, atrisināsim domstarpības bez polecijas, ja jau es tik slikts esmu tad kadel mani apkartejie ciena, man šitie sudi kas kkada murgaina portala tiek publiceti nekrata jo katrs kas mani zin, var pateikt kas esmu un kads esmu! Lūdz dievu lai es neuzinu kas esi! Jo tad nāksies maksāt dargi!

G Gunchiks 25.01.2024

Nedraudi. Tā sevi nepierādīsi. Ja apkārtējie tevi ciena, tad cieni arī pats sevi un neapmeklē šos portālus. Kas vainīgs, tas bailīgs. Klusējis būtu. Izskatu katru ko zinu, sūdzībās, lai zinātu, kas par fruktu. Visu laiku labās domās biju, bet nu jāsāk šaubīties. Kas tantei tur ar to dzīvokli? Tas vien jau kaut ko pierāda. Jāsāk domāt, ka sūdzība būs pamatota.