www.sudzibas.lv Elektro24 Krāpšnās, slikts serviss

Elektro24 - Krāpšnās, slikts serviss

Mans vīrs atrada kabeli kurš mums ir nepieciešams uztaisīja pieprasījumu un saņēma rēķinu uz summu 130,41 EUR. Tur bija norādīts lai sazinās ar pārdevēju es to arī izdarīju man tika apsolīts ka tuvākā laikā atzvanīs nesagaidot zvanu piezvanīju velreiz man atbildēja ka atzvanīs līdz darba dienas beigām, bet zvanu nesagaidīju. Zvanīju nākošajā dienā un uz manu zvanu atbildēja pēc kādām 2 minūtēm. Atbilde bija sekojoša mēs nevaram Jums piedāvāt prece ir beigusies. Protams viss būtu bijis saprotams ja nebūtu piedāvājumā norādīts JAUNUMS. Man ir nesaprotami vai vārds JAUNUMS nozīmē prece ir beigusies?

M m00 03.08.2016

Jaunums nozīmē, ka prece ir pievienota viņu veikala sistēmā pavisam nesen. Tas, ka viņi to piedāvā vēl nenozīmē, ka viņiem reāli prece varētu būt uz vietas