www.sudzibas.lv Elektriķis Negodīgs elektriķis

Elektriķis - Negodīgs elektriķis

Iesaku nesadarboties ar bildē redzamo elektriķi, strādā Rīgā, ss.lv piedāvā savus pakalpojumus.Darbu veikšanas gaitā nepamatoti mēģina pacelt darba cenas, lai gan pirms darba sākšanas VISS tika konkrēti atrunāts.Gadījumā, ja pasūtītājs ar to nav apmierināts, iesākto darbu sola vienkarši pamest, droši vien ar domu, ka deļ simts eiro jau neviens tur neies daudz ko iebilst.Galvenais cenu palielinašanas iemesls bija, apmeram, "Nu es tā izdomāju", un tāpat izskanēja: "Ja kas, MAN ir arī mājas atslēga".26158672

N

V VladIat 22.04.2015

gribu vinju

I Innis 30.03.2016

Tel: 28769769, [slēpt]@inbox.lv
sola palīdzību,bet finālā neatbild uz sms un zvanus ..nomet..! Nekādā veidā nesaprotu tādu rīcību---ja pieprasa 25 eiro par darbu un pēc tām slēpjas!!!

I IvoM 25.02.2020

Silti iesaku ar šito tipu nesasieties. Teikt ke viņš ir negodīgs tas ir par maz. Īsts krāpnieks. Secinājums pēc sadarbības pieredzes. Liek viņš sludinājumus SS.COM.

I Inese Otzule 17.05.2020
Slikts serviss

Elektriķis ar tel.numuru 29886523 pelna EUR 15 tikai uz izsaukumiem un darbu nedara. Prasa uzreiz priekšapmaksu, piedāvā dažādas cenas, kas svārstās EUR 100 robežās, nesastāda tāmi. Uzvedas skaļi un agresīvi.

I Ieva1975 19.09.2021

Attēlā redzamais elektriķis veica manā jaunbūvē elektroinstalācijas darbus. Varu teikt tikai to, ka viņš ir ļoti disciplinēts, precīzs, darbus veica atbildīgi, kārtīgi, visu paveica pirms laika. Nekādu priekšapmaksu neprasīja, samaksāju pēc darbu izdarīšanas. Tik tiešām iesaku šo speciālistu uz elektroinstalācijas darbiem tel.Nr. 26158672.

O Olga Bertasa 20.09.2021

Gatavojot ēst izslēdzas plīts virsma un nestrādāja rozetes cirtuves zonā. Atradu ss.lv elektriķa numuru 26158672. Sazinājos ar meistaru. Pa telefonu un WhatUpu konstatēja vainu un atrisināja. Paldies! Šo numuru saglabāju sev telefonā.

MURAKAMI 20.09.2021

Reāli, tie divi acc if fake.
Viens ir taisīts vakardien, otrs šodien.
:D
Vecīt, reputāciju "atmazgāt" būs grūti. ;)