Ekspress Ādaži - Karstums

Autobusam nav iespējams izslēgt apkuri!? Šādā siltā laikā tas ir pilnīgs apsurds! Ziemā braucam aukstos autobusos, vasarā apsildītos. Palūdzu šoferim izslēgt apkuri un ko saņēmu atbildi, ka viņš to nevarot izdarīt( neesot iespējams). Lūdzu risināt šo problēmu. Paldies par uzmanību.

Vladimirs Ļеņins 13.05.2018

Lūgums apstiprināts. Problēma tiks atrisināta. Nākamreiz brauksi autobusā bez stikliem.

L Livva 13.05.2018

Ekspress Ādaži ir tas pats Sabiedriskais autobuss. Ziemā tam zvanīju, un teicu, ka autobusā nenormāli karsti (jau gāja pāri +30), lai dara ko. Skuķis (sekretutka) tai galā uzreiz, nenoskaidrojot apstākļus, sāka aurot- ,nē, nu kaut kāds vājprāts, nupat viens zvanīja, ka auksti, tad vienojieties vienreiz savā starpā-vai jums auksti vai karsti!" Piebildīšu, ka aukstais autobuss brauca uz Ādažiem, karstais uz Saldu, kad pajautāju kā abu šo autobusu pasažieriem vienoties, skuķis nemācēja teikt.