Eksāmeni Csdd - Slikts serviss

Kad būs kārtība CSDD Daugavpilī? Izej visas obligātās braukšanas reizes autoskolā, bet eksāmens csdd tikai pēc mēneša, jo tur rindas. Pa šo mēnesi, ja nebraukt, iemaņas iesācējam būs atkal tuvu nullei, bet braukt vari tikai maksājot instruktoram. Vai csdd segs šos izdevumus? Pat ja tiksi uz eksāmenu un nenoliksi (inspektoru attieksmes dēļ vairākums gadījumu) , atkal csdd rindu dēļ mēnesi gaidīsi. Tā csdd Daugavpilī nevis pakalpojumus sniedz, bet naudu pelņa. Par tehniskajām apskatēm šeit atsevišķa saruna. Retais drīz tikai Daugavpilī ies, jo uz lietām, kur citās nodaļās pat vienu punktu neliek, Daugavpilī dzen uz atkārtotu maksāšanu. Ko gribēt, ja vadība un inspektori desmitiem gadu nemainās.

R RXX 28.10.2019

"Pa šo mēnesi, ja nebraukt, iemaņas iesācējam būs atkal tuvu nullei, bet braukt vari tikai maksājot instruktoram". Var arī braukt ar baltajām tiesībām, ja blakus sēž šoferis ar stāžu. Kur ir problēma šādi trenēties?

S Sergejs 888 28.10.2019

To tu vari laukos darīt, kur 5 mašīnas. Plūsmā un intensīvā kustībā diezvai kāds prārtīgs automašīnas īpašnieks uzņemsies atbildību un dos savu mašīnu iesācējam bez normālām tiesībām, pat ja pats sēdēs blakus.

R RXX 28.10.2019

...Bet ja Jūs nevarat pabraukt pa pilsētu ar baltajām tiesībām, kā Jūs grasāties nolikt CSDD eksāmenu?

S Sergejs 888 28.10.2019

Atbildi pats, vai dotu savu auto iesācējam? Es - nē! Kaut gan pie stūres esmu desmitiem gadu. Ne par mani runa iet, bet par situāciju, kāda ir otrajā pēc iedzīvotāju skaita pilsētā! Tas nav normāli, ja cilvēki spiesti tik ilgi gaidīt un naudu lieki vējā mest. Precīzāk, csdd budžetā.

O Otis 28.10.2019

Man tāds pats jautājums kā RXX. Ja tu jau tā nejūties pārliecināts, tad ko tu vēl grasies darīt eksāmenā? Pietiek jau pilnas ielas ar tādiem. Tūlīt arī ziema nāks, tad tik dēļ tādiem sāksies bardaks ielās. Ja tu reiz esi izgājis braukšanu autosskolā, tad arī nekāds tev tur mēnesis neradīs problēmas, lai vēlāk nokārtotu eksāmenu.
Daudzi laikam sirgst ar kaut kādu iekšējo sadismu pret sevi ,ka visu laiku meklē liekas problēmas.

S Sergejs 888 28.10.2019

Priekš tam jau eksāmens eksistē, lai objektīvi tiktu novērtēts, nevis ar kaut kādu biļeti brauktu. Cik pa ceļiem ir tādu, kas ar tām "tiesībām" brauc un uzskata, ka viss OK? Bet ko sedošs blakus reāli var izdarīt? Neko. Faktiski cilvēks brauc bez tiesībām un avārijas situācijā blakussēdošs nevar ne ar ko palīdzēt. Priekš tam jau CSDD eksistē, lai noteiktu, var braukt vai nē. Kāpēc mēnesi jāgaida, ja skola pasaka, ka gatavs eksāmenam? Turklāt, rindas spiesti gaidīt arī tie, kam vajag tiesības turpmākam darbam (kravu mašīnu vai autobusu vadītāji).

Ventilators 28.10.2019

Piesakies datumam un katru dienu mēģini vairākas reizes apmaksēt eCSDD lapu un skaities vai gadījumā uz nākamo dienu nav kāda brīva vieta.

Mēdz atcelties kāda cita rezervācija.Un līdz ar to vari ātri pārpieteikt laikus. Atceļot vecos un piesakot jauno.

Un braukšanu nevis reizi nedēļā uztaisīt līdz eksāmenam, bet ar kādu paziņu divas brīvdienas (pēdējās pirms eksāmens paredzēts) vnk pa pilsētu pabraukājies (logos M burtiņš). 3h dienā būs gana, lai būtu atpakaļ ierindā.

Ventilators 28.10.2019

Izlasot jūsu citus komentārus. Nevis iedos, bet lai tas cilvēks sēž blakus. Sākumā pa rajončiku un lēnām pie dzīvākas satiksmes. Kur problēma? Un vēl pie tam ar to ko uzraks'tiju augstāk.

Un minot, ka CSDD nav kaut ko sakārtojusi. Vai zinājāt, ka visās pilsētās šādi ir? Brīžiem pat ātrāk var tikt uz eksāmenu Talsos vai Ventspilī, bet šaubos vai dosieties tur. Un zinu cilvēkus, kas kārtojuši uzreiz citā pilsētā nevis Rīgā, kur mācijušies. Kur problēma, ja ir risinājumi.

Ja kāds apņēmies kvalificēties, tad ir jārēķinās ar izdevumiem. Es domāju, ka autoskolas nav sakārtotas salīdzinoši ar CSDD sistēmu. autoskolas ir tādas pašas papardes kā takšu tīkls.

M Mizgrauzisss 30.10.2019

Jampampiņ, ja nemāki braukt, tad neliec eksāmenu.