www.sudzibas.lv Ekoshop Nekvalitatīva prece

Ekoshop.lv / Ledusskapis - Nekvalitatīva prece

Nolēmu uzrakstīt nepatīkamu gadījumu. Izvēlējos internet veikalā Ekoshop.lv ledusskapi samsung rb29ferndss. Pie viņiem šis modelis aptuveni uz 60 eiro lētāk un var paņemt uz nomaksu, bez procentiem. Uz to arī uzķēros. Man piezvanīja menedžere, bija ļoti laipna, pateica ka viss kārtībā. Varu iegadāties līzingā. Sarunājām par piegādes laiku. It kā būtu viss kartībā, noteiktā laikā atveda ledusskapi, bet kad atvēru plēvi atradu uz apakšējām durtiņām nelielu bukti. Ledusskapis strādā, pagaidām nevaru sūdzēties. Bet man ļoti nepatīkami, es domāju darbinieki zināja par šo defektu un noklusēja par to. Es tā cilvēks, kurš neiet ārdīties. Es daru vienkāršāk, tādā veikalā vairs neiepērkos. Ļoti žēl ka internet veikali tā dara

Papildināts sniegbaltite 26.09.2016

Es nezvaniju uz veikalu un nestāstiju par šo gadijumu

Ļoti nepareizi, no jūsu puses, ka nemēģinājāt par šo gadījumu sakontaktēties vispirms ar veikalu. Iespējams, viņiem būtu kāds risinājums. Toties tagad, iznesot savu problēmu publiski, veikals, iespējams, vairs nebūs tik pretīmnākošs.

T termo 03.03.2017

Paga, bet tad jau veikals nav vainīgs.Diez vai viņi speciali iedauza buktes jaunajos ledusskapjos ? Iepsējams,ka prece transportējot kaut kur atsitusies.