www.sudzibas.lv Ekomob Krāpšana

Ekomob.lv - Krāpšana

Ļoti slikta pieredze... Negodprātīgs uzņēmums pārākajā pakāpē. Piegādāja ar nokavēšanos samsung s8 ar nederīgu uzlādes sistēmu mūsu eiropas reģionam. Pēc uzņēmuma informēšanas par preces nepareizu komplektāciju, un prasības nokomplektēt pasūtījumu lietošanas kārtībā – atbildes nav! Netiek sniegta atbilde ne e-pastā, ne telefoniski. Secinu, ka arī garantija no ši uzņēmuma puses nestrādā, jo ar to nav iespējams sazināties. Izvērtējiet un pārbaudiet kādu preci pasūtat, vai tā ir paredzēta lietošanai latvijā, un vai vispār būs droši iegādāties preces veikalā, kurš neatbild klientam...

H HP2 27.06.2018

Nez kāpēc mājaslapa ekomob.lv reģistrēta uz citu firmu, nevis Globus mob (kam adrese ir Graudu iela 68A)

Type: Legal person
Name: Bavaria Private Arbeitsvermittlung, SIA
Phone: +371 20004374 - var mēģināt uz šo zvanīt
Address: Matisa iela 81-1A, Riga, LV-1009, Latvija
RegNr: 40103417371

Ivo 27.06.2018

Lol ieej veikalā un pa 2 eur nopērc pārveidotāju.. citreiz fascinē šitie sudzamnieki...

E ErnestsEE 27.06.2018

Kāpēc cilvēkam būtu jānēsā visur līdzi pārveidotājs, lai varētu uzlādēt mobīlo telefonu? Tas liedz cilvēkam pilnvērtīgi izmantot savu mobīlo telefonu.

Andris Sa 28.06.2018

pilnigi piekritu, sudziba ne par ko!

Andris Sa 28.06.2018

tas nav problēma nopirkt citu lādētāju :)) jūsu sūdzība ir par neko! šitā veikala nopirku vairāk ka 3 telefonus, viss ir ok!

E ErnestsEE 28.06.2018

Manuprāt, sūdzība ir vairāk domāta par veikala attieksmi pret pircēju. Tas nav pieņemami ja prece nav pilnā komplektācijā, lai to lietotu uzreiz. Veikalam bija pienākums atrisināt problēmu jau pirmajā reizē, kad tas tika paziņots šim veikalam.

O Oleg 15.05.2019

Ну и перекрестись - я тоже много, чего у них купил, а вот на этот раз - не повезло, пропали, кажется, мои денежки. Думаю, сейчас в PTAC vai uzreiz uz policiju?