www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia Neprofesionāls darbs matu bio-taisnošanā ar keratīnu

EKLEKTIKA salons - Neprofesionāls darbs matu bio-taisnošanā ar keratīnu

Rakstīšu memuāru. Jo nevaru nerakstīt.
EKLEKTIKA - skaistumkopšanas salons, itkā!
Arī man ir pieredze šajā salonā. Kā jau lielākajai daļai klientu - ne tas pozitīvākais, nu tomēr viedoklis.
Tātad! 20. janvārī pieteicos uz profesionālo matu bio-taisnošanu ar keratīnu. Aizgāju, sasveicinājos, atbildēja, bet tā negribīgi, teica, lai noģērbju virsdrēbes un uzgaidu (biju ieradusies pirms laika). Labi. Sēžu gaidu, atnāk friziere, kura veiks man paredzēto procedūru matiem. Liek apsēsties krēslā un nedaudz uzgaidīt - gaidīju 20 minūtes. (nedaudz). Beidzot atnāk un krieviski palūdz man, lai eju uz matu mazgāšanu. Nu labi! Vairākas reizes ar smagnējām rokām brauc pa maniem matiem,bet nu ciešami. Pēc matu mazgāšanas, atkal liek man uzgaidīt - 15 līdz 20 minūtes. Sagaidīju. Atnāk, ar trauciņu rokās (pieņemu, ka keratīns), nedaudz pārlaiž ar karstu gaisu pa maniem matiem, tad ņēma pa lielām šķipsnām un ātri, nerūpīgi (cap-ļap) iesmērēja man matos ķipa keratīnu. Saka, ka uzliks foliju un nedaudz būs jāpasēž un jāpagaida. Cik esmu pēc nostāstiem dzirdējusi un pēc ievāktās informācijas internetā keratīnu var turēt 10-15 minūtes. BET, manos matos - 45 minūtes. 45! Nu tad tālāk. Atnāk friziere, sāk fēnot pa šķipsnai matus, tad taisnot, bet tā taisnošana, ziniet, negribas rupji nolamāties, bet man tajā brīdī palika žēl savu matu. Nereāla dauzīšana ar matu taisnotāju, matu plēšana ķemmējot un fēnošana ar karstāko gaisu. Un plusā tas, ka nereāli grauza acis. Varēja vismaz pabrīdināt, ka tā būs. Bet tas tā. Matu taisnošanas laikā, frizierei zvanīja vairākas reizes telefons, cik sapratu, pa privātajām darīšanām. Katra saruna ilga, vismaz 10 minūtes blakus kabinetā. Gaidīju. Atnāca, pabeidza visu, pateica beigās, lai iegādājos profesionālos šampūnus, kas satur keratīnu,ko arī pēc dažām dienām izdarīju. Stāstīja, ka mitrā laikā nečirkosies (nu respektīvi tā nevajadzētu būt), bet, BET, ja parādās kāda čirka, tad, lai pārtaisnoju. Okej. samaksāju, pieklājīgi atvadījos, pretī tā negribīgi - visu labu. (visu procedūras laiku notika skaļas sarunas krievu valodā, klientiem dzirdot).
LABI. Pirmās trīs dienas nemazgāju matus, viss forši, perfekti taisni, gludi, zīdaini un izskatās ļoti veselīgi. Pēc pirmās matu mazgāšanas,biju nedaudz vīlusies, ka tie nedaudz ir jāpietaisno,bet okej saprotu, ka nekas nav ideāls.
BET. Tagad (9.februārī), nav pagājis mēnesis un viss efekts jau ir pazudis. Atkal notiek matu dedzināšana ar matu taisnotāju, jo es nezinu vai tā bija bio-taisnošana ar keratīnu vai vienkārši iebliezta keratīna maska.
Jau sen šo gribēju uzrakstīt, nezinu kāpēc, bet gribēju. Mani kolēģe brīdināja, ka nebūs labi, lai neeju uz šo salonu, bet es jau nebūšu es, ja pati nepārbaudīšu kā tad īsti ir. Esmu vīlusies! Reāli. Lieka naudas izmešana.
Pirmkārt, jau frizierei bija jāiesaka, kāda procedūra būs labākā tieši manam matu tipam. Procedūras ilgumam bija jābūt 2-4 stundas ilgam, ja rūpīgi visu dara.(Bet, tā kā to darīja man, pietika ar pus otru stundu). Un efektam jāsaglabājas no 3-6 mēnešiem, bet man pat nav mēnesi noturējies efekts - noteikti, ka paviršības dēļ.
Es noteikti, ka būtu kaut ko teikusi, bet sapratu, ka nav jēgas (zin kā,uz vietas rezultāts labs, viss patīk,okej) vēlāk jau ir par vēlu. Atgriezties tur negribu. Un vēl tas, ka nespēja pateikt nevienu vārdu LATVIEŠU valodā (jo jāspēj sarunāties klientu valodā) !
Man friziera apmeklēšana nav iemīļota lieta, jo vienreiz jau biju vīlusies par rezultātu, bet nu tagad saprotu, ka sākumā ir jāizvērtē salonu plusi un mīnusi un varbūt pat beidzot jāieklausās citu viedokļos!

E

Aigars31 15.03.2017

jā... visur pēc pakalpojumiem ir jāiet augstāš špiļkās ar mazām somiņām argresīvu meikapu un bazārā pa telefonu jaieklimperē un nedaudz jāpakrīt kā duračkai ..un serviss labs garantēts..

L Liene 08.07.2017

Arī es pirms 3-4 gadiem biju viņu salonā (Pulkveža Brieža ielā). Mana matu taisnošanas procedūra ar keratīnu un griezuma korekcija bija zem katras kritikas. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes efekts bija pazudis.
Es, protams, nepadevos un piespiedu atdot man atpakaļ velti iztērēto naudiņu :)

S secinajumi 26.12.2020

Tas tas pie Rimi? Tas interesants salons