Eklektika - GELISH manikīrs

Vēlos pabrīdināt par bezkaunīgo attieksmi un ārkārtīgi nekvalitatīvo GELISH manikīru"Eklektika" SIA "Venezia" salonā Dzelzavas ielā 49, kuru pirms kāda laika veicu pie meistares Kristīnes. Rezultāts: iegriezti divi pirksti, stipri aprautas visas kutikulas ar neasiem instrumentiem, pati laka jau vakarā saplaisāja un nagi kļuva tumši, ar gaisa burbuļiem (acīmredzot, pie vainas bāzes lakas kvalitāte vai tehnoloģijas kļūdas). Nekādu atvainošanos par sagrieztiem pirkstiem! " Tā gadās". Atnākot vēlāk ar sūdzību salonā, vadītāja-īpašniece Ilona izskatījās ļoti satraukta par negadījumu, saņēma no manis pat fotogrāfijas ar manikīra "šausmu bildēm", uzreiz apsolīja pārskaitīt uz banku naudu un paziņot par savu sarunu ar manikīra veicēju. Protams, tie bija tikai solījumi, nekādu naudu neatmaksāja un vairs nekādu ziņu. Jāpiebilst, ka citā salonā šo Gelish klājumu ar lielām grūtībām (nelīdzēja nekādi šķidrumi- tikai skrāpējot un slīpējot ) 1,5 st. laikā noņēma nost. Grūti nosaukt šo vietu par salonu, bet cilvēkus, kuri tur strādā par godīgiem profesionāļiem.

N Navei 06.10.2015

Nav bail šādos "salonos" dabūt hepatītu no iegriešanas?