Eiroserviss - krāpšana

Sveicināti.Tika nodota mašīna remontā.salaboja diena slaikā.bet nekādus čekus pārdevējs nesniedz.samaksāju 580.eiro.čeku tā arī neiedeva.viņi domā,ja sieviete ,tad neko nesapratīs.Vai tā drīkst,man ir tiesības pieprasīt čeku.turklāt mašīnu nedodu jau pirmo reizi.un katru reizi vini aizbildinās,ka bez čeka būs lētāk,bet zvanot pasaka summu,kura bus jāmaksā.esmu ļoti nikna uz šo visu

S skidka 08.12.2016

Atletika fitnes klubs gadá man ir jásamaksá
68*12=768eur
§ausmigi dargi

K Krishinjsh 08.12.2016

Nu uz ko esi nikna, uz sevi? Kam Tev vajag to čeku? Ja esi nikna uz to, ka nesamazina cenu, tad par to runā uz veitas, kas tiešām jāmāca?
''Jūs man pa telefonu nosaucāt cenu 580, ja vēlaties bez čeka, tad runājam par summu 500 eiro, sarunāts?'', ja viņi nepiekrīt saki, ka maksāsi tikai 580, kā runāts pa telefnu un lai iet rakstīt čeku, pvz, kvīti vai, kas nu viņiem ir. Ja neproti prasīt, tad neviens nav vainīgs, kā vien pati, skarbā patiesība! Gļēvi pīkstēt šeit ir bezjēdzīgi!

proverka777 08.12.2016

ir ari citi autoservisi kur letak var uztaisit...
ir oficiali dileri kuri ieprieks teica summu un ja klients ar mieru tad
paraksta ligumu par a/m remontu. bet saubos ka tur letak bus

Čeks=PVN 21%. Tā ir nekaunība, izvēlēties pakalpojumu, par kuru netiek maksāts PVN un pēc tam vēl sūdzēties, ka nedod čeku. Cietumā jāliek tādas "evitas1978" par līdzdalību nodokļu izkrāpšanā!

proverka777 08.12.2016

aga un par likumparkapuma nezinosanu Valsts ienemumu dienesta :D