www.sudzibas.lv Eiroplasts Darba intervija

AtrisinātaSIA Eiroplasts - Darba intervija

Vēlos brīdināt par nekorekto un pretlikumīgo interviju, kurā tiek uzdoti personiska rakstura jautājumi par kredītsaistībām, īpašumiem, ģimenes stāvokli utt.Uzņēmums pats sevi parāda ne no tās labākās puses. Sevi cienošiem cilvēkiem neiesaku terēt laiku ar šī uzņēmuma darba piedāvājumiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 17.10.2016

Uzņēmuma SIA Eiroplasts pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Izsudina kokursu pat neraksta cilvēkiem apkaļ

Labdien! Mani sauc konstantīns komanovskis Vēlētos sūdzēties par SIA Eiroplasts izsludina vakaces pasaka kur noļūst cv ne atbild uz vaniem kaukādi krānieku kopānija

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

E Europlast 15.04.2021

Labdien!
Ja vēlaties pieteikties uz kādu no uzņēmuma izsludinātajām vakancēm ir noteikts process kā to var izdarīt.
Mūsu sludinājumi tiek izvietoti dažādos sludinājumu izvietošanas portālos. Sludinājumos vienmēr ir norādīts e-pasts uz kuru sūtīt CV un arī pieejams telefona numurs informācijai, kā arī ir iespēja CV nogādāt klātienē uzņēmuma ofisā darba laikā. Visi saņemtie CV nonāk personāldaļā, kur tie tiek izskatīti un izvērtēti, ja kandidāts atbilst vakantajam amatam, tad ar pretendentu sazinās un uzaicina uz pārrunām, ja tomēr neatbilst, tad CV nonāk personāldaļas datu bāzē.
Sūdzībā nav minēts uz kādu amatu kandidāts pieteicies un kad. Kandidātu ar šādu vārdu uzvārdu datu bāzē neatrodam.
Lūdzam sazināties ar uzņēmumu personīgi pa e-pastu [slēpt]@europlast.lv

Ar cieņu, SIA Eiroplasts