Eiropas apavi - vieni brāķi

Vieni sū tiek pārdoti tajos Eiropas apavu tīklos un Ns Kingā, nekad nav bijis tā ka kaut ko labu tur varētu nopirkt. Vienmēr mēģinu kādu citu veikalu, bet pēc brāķa atklāšanas izrādās ka tas ir tas pats Eiropas apavu tīkls. Zābaki jau pirmajā dienā sāk laist garām mitrumu, pat ejot tikai pa sausu sniegu kas, nav dziļš.Pēc pāris dienām sāk atlīmēties zole, vēl pēc pāris dienām atlīmējas jau konkrēti vairākās vietās, un es esmu tālu no veikala - pie mammas, citā pilsētā. Man ar slapjām kājām un atplīsušiem zābakiem jāmokās visu nedēļu un tad ejot uz veikalu vēl jāgaida vismaz 15 darba dienas kamēr naudu atdod. Manā gadijumā bija jau 23 darba dienas pagājušas un nekādu ziņu nebija. Man vēl jāzvana uz paaugstinātas maksas tālruni veikalā un viņi vēl saka lai uzgaida un kādas 5 minūtes meklē info par manu naudu. Tad man atkal ir jātērē laiks lai aizietu pakaļ naudai.
Bet es tak varēju apmainīt pret citiem zābakiem, jā paldies, ne manu izmēru, ne es vispār tur kaut ko gribu vēl ņemt lai vienu dienu panēsātu. Ar bērnu apaviem vispār murgs, tik dārgi un tādi mēsli, nepareizi apavi, ne parastai kājai laikam ne eiropiešu kājām, berž un ir tik kokaini, vispār murgs un tādus jau atpakaļ neviens neņems, nav tak nekas saplīsis vai atlīmējies, tā jau pusīšiem atrast kaut ko ir grūtāk.
Protams arī citās jomās, sadzīves tehnika, virtuves priekšmeti, mēbeles, telefoni, pat jaunākas automašīnas utt, tas viss ir tādi sū, pat nedomā pirk par cenu ko vari atļauties, ja gribi labu, jāpērk luksus klases par neiedomājamu cenu un tad vēl nav garantija ka būs labs, kā bieži gadās.
Tas viss atgādina 90 gadu sākumu vai kad tur, kad no polijas sāka vest miroņiem domātos apavus, ar kuriem protams nav jāstaigā vispār nekur, pārdeva viņus kā šikākos izejamos apavus un rezultātu jūs jau nojaušat. Mūs te ķer uz muļķi, lai tik vairāk mēs pirktu un esam jau pieraduši, telefons par baigo naudu knapi 2 gadus izvelk, viss ir paredzēts īslaicīgai lietošanai. Lai arī padomju laikos daudz ko nevarēja dabūt, tās lietas kalpo vēl jo projām, piemēram mikseris straume vai kafijas dzirnaviņas, kad man uzdāvināja citu mikseri, tas sāka kūpēt jau pirmajā lietošanas reizē.
Tas viss ir tik pazemojoši, itkā viss attīstās, progress jau sen ir bijis, kvalitatīvas lietas jau sen ir izgudrotas, bet nav neviens ieinteresēts lai tās kalpo ilgāk par pāris gadiem, mūs visus izmanto un mēs visi viens otru, tas ved šo pasauli uz bezdibeni. Kad mēs pamodīsimies?

A Agnese Koncevoja 19.01.2017

Piekritu visam..zabaki ir brāķi..un tos nav iespejams ne samainiit,ne atgut naudu...Slikts veikals!

J jogijs17 19.01.2017

To pašu var teikt par CCC. Pirmos ziemas apavus, ko tur nopirku, man novilka labi ja mēnesi. Otrie ziemas apavi, ko tagad vēl nēsāju, man iet jau kādu mēnesi ar kaut ko, bet viss apvalks apaviem sasprēgājis un zole arī drīz nodils. Un apavi maksā 35 €, nekāda dižā nauda, bet 35 € arī ir nauda. Par tādu naudu apaviem vajadzētu mierīgi novilkt sezonu.

S Stenlijs 11.04.2017

Nu nepērc mākslīgās ādas un skaties, lai nav plastmasas zoles. Pa 35€ ir apavi kas laikam paredzēti tikai ko zārkā guļot uzvilkt.

D Dainis I 20.01.2017

Drošs brends ir "Rekier" un nav svarīgi kurā veikalā pirkts, cenas vidēji 50-60 EUR, bet ir pārliecība ka uz vairākām sezonām. Viss pārējais ir laimes spēle, kurā visbiežāk zaudē.

J jogijs17 23.01.2017

Es zinu, ka ir Rieker firmas veikali, piemēram, Dominā, Rīgā. Man draudzene teica, ka tie ir labi vācu apavi.

S Stenlijs 11.04.2017

Vienīgi nav domāti LV klimatam. Sāls zābakiem noēda krāsu jai pirmajā nedēļā pat ar visu kopšanu.

J John Doe 29.01.2017

Piekritu

Aigars31 21.02.2017

arī zibensnovedēji vairs nav tik kvalitatīvi- mierini sevi ar šādu domu