www.sudzibas.lv Eiropas Apavi Mānīšās ar atlaižu cenām

Apavu veikals Elche Spice - Mānīšās ar atlaižu cenām

Domāju, ka tos būs pamanījuši daudzi, bet vienalga gribējās pasūdzēties.
T/C Spicē apavu veikalā Elche biju noskatījusi lieliskas kurpes, taču cena likās mazliet par augstu.
Nopriekājos, ka Spicē tika pasludināta vasaras preču izpardošana. Nodomaju, ja šīs kurpes būs vēl nopērkamas, turklāt vēl ar atlaidi, noteikti nopirkšu.
Aizbraucu uz Spici. Ejot iekšā Elche veikala, jau pa gabalu pamaniju skaistās kurpes, kuram piekarināta sarkana cenu zīme ar dzeltenu % attēlu. Biju riktīgi priecīga, ka tam ir atlaide.
Taču kad ieraudzīju cenu zīmi, biju šokā...cena nebija mainijusies ne par santīmu, vnk parasta cena bez atlaides bija paaugstinata un cena ar talaidi sanaca ta pati, kas iepriekš bija bez atlaides.

Tagad Spices vasaras preču izpardošana jau sen beigusies, bet vēl joprojām šīm kurpēm ir atlaide, kas patiesībā ir parastā cena.

Nevienam neiesaku iegadaties apavus šajā veikalā!
Krapnieku bars!!!

K kika 30.08.2011

nu tā diemžēl dara ne tikai šis veikals vien... tā dara lielākā daļa veikalu

A aņka 01.09.2011

bullshits. pati strādāju veikalā un nekas taml. nenotiek, mums ir pārāk daudz preču un darba, lai nodarbotos ar tādām stulbībām.

K Kruto 01.09.2011

Lai dzīvo lohi un losenes, mūsu valsts nākotne!