Einārs Grīva - Krāpšana

Cienījamais Einārs Grīva ir melis un viss viņa stāstītais ir absolūta fantāzija, ka nezin kur tur ir baigie sakari un tā joprojām, izgudro visādas pasakas, lai izkrāptu naudu it kā ceļam... Uzmanieties, ja redzat vai tiekaties ar Eināru Grīvu!

: :) 30.04.2011

Einār iemācies reiz rakstīt latviski. Analfabētisms tevi nodos :D

sis preteklis ir viltigs

L lana 19.05.2011

Einars nak no beernu nama

L lana 19.05.2011

nu nee tak, sis preteklis nevar but

N Nauris 25.11.2011

Šim Eināram arī patīk mazi dumji emo zēni!!! Gatavais pedofīlis... Plus izliekas par pasniedzēju.

^ ^^ 25.11.2011

Nauri - tu pa mani? :D
Es varu norādīt tik daudz lietu kas viņu nodod.
1. Mājaslapa ir uz google sites uztaisīta - ak jēl, pat es māku profesionālāku uztaisīt
2. Mājaslapā ievietotie dokumenti ir neprofesionāli skenēti + tajos atrodamie vārdi interneta meklētājos vai nu neeksistē, vai ir no citām sfērām, piemēram vienā, kur sievietes paraksts bija uz vārda, kuru atradu pie viena vienīga raksta internetā un tas nebija saistīts ar tieslietām.
3. Ainārs sola daudz, viņš dara maz, un beigās izgāžās. Maģiskās frāzes "Es meklēju cilvēku kam uzticēties", "Es jau uzreiz pateicu, ka tu esi īstais", "Es Tevi 5 gadu laikā pacelšu līdz augstam līmenim", "Tev vajag palīdzēt?", "Man drīz atskaitīs naudu"
4. Ņemot vērā, ka viņam ir Rīgas Satiksmes talons braukšanai šķiet dīvaini, ka baidās no kontroles.
5. Viņam pirmajā satikšanās reizē bija melni nagi, nopietnam biznesmenim tā nebūtu.
6. Viņa rakstu valoda ir krimināla, nevienas interpunkcijas pazīmes, ne lielo burtu un arī ne garumzīmju.
7. Jūs esat brīdināti!

A aleksandrs 02.12.2011

Artis Zelmenis, mekle naudu interneta, kur varetu izpiest, no bizmesmeniem, un videja slana.pac ir emo un novirzi, kam patik vecaki cilveki

L Lovescream 08.05.2012

Īpaši izglītotiem cilvēkiem(zinot ka manam skaistajam nomelnotājam SARKASMS nav saprotams, tad nu saku, ka ŠIS ir SARKASMS) - tātad, īpaši gudriem cilvēkiem... Manu stilu nesauc emo. :)

p.s. Pievienoju bildītes, ar savu foto un emo stila tipāžas foto ņemtu no google pēc atslēgasvārda "emo style" :)

C cepums 22.05.2012

Istakais Merglis,
vinsh mani appisa,
vinsh man ir parada naudu,
labi ka es zinu kur vinsh dzivo, riga, varnu iela, dzivokli ari zinu,
ieshu to kropli nahuj atspardit ka bez zobiem paliks
tadu pedinu jaliek aiz restem,
vinsh veljoprojam sez draugos un censhas apmulkot citus

K krizescentrspardaugava 07.06.2012

Tā kā man apkrāpto cilvēku stāsti naktī rādījās murgos, es nosapņoju kādu adresi (kas nav sensitīvs personas dats): Rīga, Laboratorijas iela 21-4a

Bez kautrēšanās!

R Reinisbudrikis 11.09.2012

Labi ka ir šādi saiti kur var noskaidrot par cilvēkiem interesantas lietas. Šis pats Einārs šodien piedāvāja īrēt viņa dzīvokli, kā arī pastāstīju ka pašam ir savs bizness un piedāvāja palīdzību, taču paldies Google un šādiem saietiem ka uzzināju visu ko vajadzēja :D

Pacco_al 26.02.2013

Viņa šī brīža telefons ir - 20254334 ceru, ka pēc stundas "nenomirs" - visi kas vēlās parunāties zvaniet .

S SPAGHETTI 23.09.2015

Piekrītu lielākajai daļai šo cilvēku komentāriem, izņemot par to kurs bija pret šo visu, zināms, ka tas ir neviens cits kā pats Einārs Grīva jo kā jau viens cilvēks minēja, sakarīgi rakstīt viņš neprot un tas viņu nodod. Viņš apkrāpa arī mani lūdzot naudu ceļam un Liepāju, jo viņam esot nomiris tēvs un nav naudas, viņš bija mans kolēģis apsardzes firmā un no sākuma likās tiešām sakarīgs cilvēks, bet ir teiciens, ja liekas, var sasisties un man tā gadījās. Viņš ir parādā daudziem cilvēkiem un esmu tajā skaitā un ja pie policijas vērsties nav vērts, tad laikam visiem ir jānovācas un jādodas taisnā ceļā pie viņu uz mājām.

F Ferbijs 02.01.2018

Visu cieņu.Einārs Grīva veiksmīgi darbojas sociālās aprūpes jomā- gan oficiāli, gan neoficiāli.Ienesīga sfēra.Manu radinieci, neoficiāli aprūpējot, atstāja bez naudas kontā.Vēl piedevām- bez iespējas piezvanīt- bailēs, ka nenosūdz viņu.UZMANIETIES!