Einārs Andrijevskis /Elita Pauļukeviča - Nemaksātāji

Einārs Andrijevskis un Elita Pauļukeviča izīrēja dzīvokli, aizlaidās nesamaksājot parādu.Parādi sākās jau 2014.gada decembrī,ar katru mēnesi maxajuma datums tika pārlikts un pārlikts arvien vēlāk.Uz maija mēnesi jau parāds sastādija ap 600eur,kkā pa daļām tomēr daļu sedz, bet laužot līgumu š.g. augustā dzīvokli atbrīvoja un parādu nesamaksāja.Drošības nauda nedaudz situāciju glāba, bet ne pilnībā + protams dzīvoklis bija nelietojamā stāvoklī, mēbeles salauztas,sienas sabojātas,u.t.t. Tā it kā tur būtu dzīvojuši 20 "viesstrādnieki" ne no tās kārtīgākās valsts.Solīja gan parādu atmaksāt, bet nu jau mēnesi uz zvaniem nereaģē.Tad nu gribētos pabrīdināt citus izīrētājus no šīm personām,nekas labs no šī pārīša vai katra atsevišķi nebūs.Žēl protams, ka tādi cilvēki bojā attieksmi pret īrniekiem,Ceru, ka varbūt tomēr šiem cilvēkiem atmodīsies sirdsapziņa un viņi sazināsies ar mani.

Z

A Agris Kurpnieks 19.08.2015

Paldies par info. Tadas personas ir jāzin.

Ulla 19.08.2015

Līdzīgu situāciju piedzīvoju ar Velgu Konstanti. Maksājumu visu laiku atlika, maksāja pa daļām, izdomāja visādus stāstiņus, gada laikā trīs reizes nomainīja tālruņa nummurus, palika parādā vairāk kā 1000 eiro. Prot par sevi radīt ļoti labu iespaidu.

S sandza 25.08.2015

Šobrīd viņi īrē man pzaiņu dzīvokli un jā sākās jau pirmie neapmaksātie rēķini.

S silvija34 28.08.2015

Žēl, ka ir tādi negodīgi cilvēki, kas izmanto citu cilvēku pretīmnākšanu...šķiet sieviete kaut kur redzēta, kad atcerēšos noteikti uzrakstīšu...dzīt prom šādus blēžus...lai dzīvo teltī vai savos "kolhozos" pie mammītēm...

E elciitis 15.09.2015

par nepatiesu ziņu sniegšanu un draudēšanu vajadzētu nodot policijai.
Ar kādām tiesībām ievieto bildes portālā.

E elciitis 15.09.2015

Un ""sandza"" arī tai skaitā. Sniedz nepatiesaz ziņas.

E elciitis 16.09.2015

vēlos piebilst šis tā saucamais izīrētājs pats tikai iekasē naudu no īrniekiem, rēķinu sastādot no zila gaisa, bet par dzīvoli SIA Rīgas namu pārvaldnieks pats ir iekrājis 10 tūkstošu lielu parādu. Tātad kurš šeit ir nemaksātājs.