www.sudzibas.lv Egija Jevdokimova Tomēr neizpildīja solījumu

Egija Jevdokimova - Tomēr neizpildīja solījumu

Šis ir tikai informatīvs ieraksts, kas ceram, var pasargāt kādu un noderēt kādam Egijas Jevdokimovas draugam, radam, paziņam, Ogres 1.vidusskolas skolēnam, skolotājam vai skolēnu vecākam, kādam Ogres vai Latvijas iedzīvotājam:

Iepriekš savas sūdzības noslēgumā minējām, ka situācija ar EGIJU JEVDOKIMOVU IK "E.A.I." (par mūsu amatniecības izstrādājumu ļaunprātīgu piesavināšanas) ir atrisināta, jo Egija tiešām sāka pa daļām (pa smieklīgiem 10 EUR mēnesī - bet nu tomēr!) atmaksāt savu parādu. Ņemot vērā, ka viņa bija un joprojām ir parādā nevis vienam, diviem vai trijiem, bet daudziem ražotājiem, izturējāmies ar sapratni, nācām pretī un priecājāmies par saviem 10 EUR. Taču tas diemžēl turpinājās tikai dažus mēnešus... Pēc vairāku mēnešu "mūsu veiktās motivācijas kampaņas" beidzot pieņemtie labie nodomi šai personai ātri vien pazuda. Šobrīd viņa neatbild uz e-pastiem un laikam izliekas, ka viss kārtībā!
Visiem, kas šo personu pazīst un ar kas ar viņu tiekas vai strādā, t.sk. Ogres 1.vidusskolai (kas šobrīd - pēc mētāšanās no viena darba devēja pie otra - laikam ir Egijas darba vieta!) ieteiktu UZMANĪTIES!

Viņa (portālā draugiem.lv) citiem iesaka: Smaidi un pasaule smaidies ar Tevi ;)
EGIJA, tici un labāk ātrāk saproti (ja tas Tev vispār lemts!), ja Tu turpināsi piekopt savu dzīves stilu un attieksmi pret apkārtējiem, pasaule ar Tevi NEKAD patiesi NESMAIDĪS. Tev ir daudz nelabvēļu, un tikai Tevis pašas dēļ! Novēlam Tev tieši tik daudz veiksmes turpmākajā dzīve, cik Tu esi pelnījusi!

Bez cieņas,
SIA "ArGaumi" kolektīvs