Eduards Potapenkovs-Slabodčiks / Poligrāfija - Pasūtījums

Mūsu draugi ieteica vērsties pie minētās personas, jebkuros poligrāfijas jautājumos. Lieta tāda,ka mums priekš jaundibināta uzņēmuma bija nepieciešama firmas stila izveide. Veicām cenu aptauju tipogrāfijās,un pie viņa personīgi. Viņš piedāvāja zemāko cenu un ātrāko pasūtījuma izpildes laiku. Sarunājām satikties un apspriest visas detaļas. Veicām pasūtījumu (Logo, vizītkartes, zīmogu,aploksnes un veidlapas). Tās pašas dienas vakarā viņš mums atsūtīja visus maketus apstiprināšanai. Viss mums ļoti iepatikās un vienojamies par druku. Atsūtīja mums rēķinu apmaksai un nākošajā dienā viss pasūtījums bija gatavs. Paldies par ātrumu un kvalitatīvi izpildītu pasūtījumu.
Bet kad palūdzām, lai atsūta visus maketus grafiskajos paplašinājumos, viņš pateica ka neko nevienam nesūtīs un viņus var tikai pārdot (75 euro).
Vai tā ir korekti? Vai tā drīkst darīt? Kāds ir saskāries ar tādu situāciju?

Hator 05.05.2014

Разработка логотипа, макета и всех рекламных материалов -является интеллектуальной собственностью разработчика, если в договоре не сказано иное! То есть если Вы не договорились заранее о том, что макеты будут переданы Вам (заказчику) бесплатно, то бесплатно вам ничего никто не должен высылать! Разработчик может вам предложить выкупить все макеты и тут вы либо их выкупаете либо нет!

Обратите внимание на счёт который был вам выписан и именно на присутствуют ли в счёте макеты и указана цена за эти макеты! Если в оплаченном счёте включены макеты то они ваши и вам должны их предоставить бесплатно! Если только вы не заключали договор в котором был пункт что макеты остаются у разработчика!
Если Вы не оплачивали макеты и их нет в вашем счёте то бесплатно вам их не обязаны предоставлять!

75 Euro за макеты логотипа, визитных карточек, конвертов, печати - это очень низкая цена!