www.sudzibas.lv EDISONA lABORATORIJA Par nepiegadatu preci

EDISONA lABORATORIJA - Par nepiegadatu preci

V'eletos bridinat visus, kuriem velme iegadaties lampas, lustras no Jura Cekulina, kursh nodibinajis savu uznemumu SIA Edisona Laboratorija
Atlasa iela 10, Rīga, LV-1026, Latvija, reg. nr. 40003862160

Juris Cekulinsh ne tik sen kaa stradaja SIA Gaismas stils, bet reekinus rakstiija uz savu uznemumu Edisona Laboratorija.
Es samaksaaju vairaak kaa 700 Ls par dizaina stavlampu 2012. g apriilii, bet diemzheel veel Septembrii no lampas ne veests. Pats Cekulinsh skaidro, ka razhotaajam kaut kaadas paarmainas utt, bet iespeejams vaina ne razhotaajaa, bet gan pashaa Jura Cekulina paarmainaas, jo Juris Cekulins esot aizgaajis vai arii luugts aiziet no Gaismas stila, domaajam, ka iipashnieks ir uzzinaajis par Cekulina mahinaacijaam.

Domaaju, ka Cekulins nav godiigs cilveeks, jo darba devejam aiz muguras taisiija savu biznesinu un droshi vien arii no algas neatteicaas.

Ja veel kaadam ir info par Cekulinu, ludzu dalieties.

AC

Apkraaptais pirceejs

I imantsdimants 01.11.2012

Par savu pieredzi sadarbībai ar Juri Cekuliņu varu teikt tieši pretējo - pasūtījumu apstrāde un produktu piegāde vienmēr ir bijusi korekta un solītajos termiņos. Pie tam jau vairāku gadu laikā. Sūdzībā minētais pasūtījuma (ne-) izpildes laiks gan nav pieņemams. Līdzjutējs ar skatu no malas.