Edijs Klaišis - Krāpšana

Liepājnieki esiet uzmanīgi sadarbībā ar Ediju Klaiši, kurš rīko it kā bezmaksas pasākumus OPEN LĪVI un citus pasākumus. Stāstīja, ka no kļūdām esot jāmācās, bet joprojām vecos parādus par organizēšanu neatdod un taisa jaunus jau citiem liepājniekiem. https://www.liepajniekiem.lv/viedokli/edijs-klaisis-atklata-vestule-no-kludam-ir-jamacas-226345

A arizinatajs 03.06.2019

Apstiprinu iepriekšējo sūdzību. Edijam Klaišim izdodas apvārdot gan uzņēmējus, gan privātpersonas. Nekādus parādus viņš neatdod un negatavojas atdot.Organizēt "bezmaksas" pasākumus uz apkrāpto rēķina gadiem ir augstākā mērā bezkaunība. Zinu, ka daži uzņēmīgāki džeki ir mēģinājuši fiziski "iegrozīt smadzenes".

O Oskars 05.09.2019

Esmu viens no viņa klientiem un protams, iekritis viņa netīrajās rokās.
Paldies.

A AriEsmuVinaUpuris 05.09.2019

Viennozīmīgi pievienojos šim rakstam - Edijs māk sastāstīt pasakas, tēlot baigo darbību, bet gala rezultātā - izsūc naudu un pazūd... tad sākās citas pasakas - par “laundariem”, kuri viņam liek visvisādus šķēršļus, neļauj darboties un pildīt savas saistības un solījumus...

A Abra 08.03.2020

Edijs turpina darboties...