www.sudzibas.lv Edijs Krāpšana

AtrisinātaEdijs - Krāpšana

Sveiki, tātad īsi pastāstīšu par šo personu 'Edijs'. Pirmo reizi, kad saskāros ar šo čali instagramā šis džeks krāja sekotājus un iegādājās reklāmu par 10 eiro no manis, pēc kā paypalā bija uztaisījis refund ticket attiecīgajai apmaksai, iepriekš neko nepaskaidrojot kādas bija neskaidrības vai problēmas un, kāpēc tas tika darīts. Uzrakstot personai privāti, tajā pašā instagramā saņēmu atbildi - ''netīšām kaut ko saspaidīju, tūlīt noņemšu'', pēc kā arī tas tika atcelts un refund ticket tika slēgts. Jau padomāju, ka tips ir aizdomīgs, taču nelika aizdomāties, ka to viņš varētu darīt turpmāk. Iegādājās atkārtotu reklāmu par 6 eiro, pēc kā ievietoju reklāmu un nedevos paypal pailgu laiku. Ieejot paypal noskaidrojās, ka atkal viņš izmantojot šo fīču, ja naudas sūtītājs uztaisa refund un saņēmējs 10 dienas neatbild, tad nauda nonāk atpakaļ sūtītājam, pēc kā izrādās, ka viņš to dara apzināti, lai apkrāptu cilvēkus ar šo paypal noteikumu. Iesaku neveikt nekādus darījumus ar šo personu (instagramā arī nobloķējis pēc šī pēdējā atgadījuma).

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Instasmiekli 13.01.2019

Edijs personīgi sazinājās, atvainojās, kā arī atgrieza naudu, problēma atrinisāta.

VietējaisNoRajona 28.05.2018

Kurš izmanto lietišķiem darījumiem Inbox.lv epastu? Totāls stulbums.