www.sudzibas.lv Edgars Feldbergs - It darbonis krāpnieks - izkrāpis 10 000 eur! Zādzība no uzņēmuma sistēmām lielos apmēros!

Edgars Feldbergs - It darbonis krāpnieks - izkrāpis 10 000 eur! - Zādzība no uzņēmuma sistēmām lielos apmēros!

UZMANĪBU! Policija meklē attēlā redzamo Edgaru Feldbergu par smaga nozieguma izdarīšanu!
Edgars Feldbergs tika piesaistīts, lai uzņēmumam izveidotu mājaslapu ar online maksāšanas sistēmu, un pēc tam viņam bija uzdevums uzturēt mājaslapu darba kārtībā. Pēc vairākiem mēnešiem, kamēr ar viņu bija sadarbība, atklājās, ka no uzņēmuma sistēmas, kuru viņš bija izstrādājis un atbildīgs, viņš pakāpeniski piesavinājies un nopludinājis kopumā vairāk kā 10000eur!

Sazinājāmies ar citu viņa bijušo klientu, un izrādās, ka arī viņus šis nožēlojamais darbonis ir apkrāpis, tikai nedaudz citā veidā.
Cik esam noskaidrojuši, pēc krāpšanas šī gada sākumā viņš ir izveidojis jaunu projektu Open bank project , kas visdrīzāk ir vistīrākā krāpniecības shēma, un ar kuras palīdzību viņš grasās apkrāpt vēl vairāk cilvēku vēl lielākos apmēros! Uzmanieties, nekādā gadījumā nesadarbojieties ar šo krāpnieku, neuzticiet viņam nekāda veida privātu un/vai sensetīvu informāciju, un ja vien ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu vai kāda cita informācija, rakstiet komentāros, lai necieš vēl kāds un varam viņu dabūt rokā! Pretīgs, nožēlojams darbonis, kurš agri vai vēlu tiks saukts pie kriminālatbildības!

C