www.sudzibas.lv Eden Klientu apkalpošana

Eden Springs - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošanas vienkārši NAV. 2 reizes esmu mēģinājis noslēgt līgumu kā privātpersona. 1 reizē 3 nedēļas nogaidīju piegādi tā arī nesaņemu pasūtīto, lieki piebilst, ka katru reizi zvanīju pats un prasīju kas ar piegādi, uzņēmums tā arī ne reizi nepainteresējās.

2 reize vienkārši kronis visam - sarunājam piegādi uz nākošo dienu, no rīta, pirms darbalaika. Protams, sadarbības līgums epastā nav iesūtīts, piegāde vēl līdz šim nav notikusi un tā arī neviens nav piezvanījis.

Tik sliktu apkalpošanu pēdējo reizi esmu redzējis 1995.gadā Viļņas tirgū.

Ļoti neprofesionāls kolektīvs un kompānija!!!!

J

H H2O 18.12.2013

un nepiezvanīs! tas ir fakts.Droši vien tālrunim kāds cipars pazudis...Iesaku mainīt kompāniju, kamēr nav iebraukts auzās...

I imula 10.12.2014

hah, man atkal pretēji - jau cik reizes šiem saku, lai piegādā man darba laikā, bet šie spītīgi uzspiež piegādi no rīta 7 - 9. Šāda "rūpe" par klientu mani noveda pie pakalpojuma atteikuma,
ūdens arī nav nekāds diez ko uzrunājošs

Imants