www.sudzibas.lv ecosteamart nekvalitatīvi iztīrīra mašīnas

ecosteamart - nekvalitatīvi iztīrīra mašīnas

Uzķēros uz šīs firmas piedāvāto vides draudzīgo auto mazgāšanu ar tvaiku, ļtoi jauka tehnoloģija, savukārt personāls galīgi neprot ar to darboties, vai arī viņiem vnk ir slinkums veikt savus pienākumus.
1. Bija ilgi jārunā par to, lai viņi atbrauc tur, kur man bija nepieciešams
2.Personāls bija nelaipns, nesmaidīgs un negriboši atbildēja uz jautājumiem
3.Pēc mazgāšanas no durvju ailēm, nummura un lukturiem notecēja netīrs ūdens
4. Mazgāja divi puiši un mašīna sanāca, kā uz pusēm dalīta, no vienas puses +/- tīrs, no otras atradās daudz kas neiztīrīts, piemēram spogulis bija vispār neskarts
5.Paneļa tīrīšana šajā servisā nozīmē vienu reizi iepūst ar tvaiku un pa virsu noslaucīt ar lupatu, pēc šiem meistariem, nācās pašam izmazgāt visas vietas, kur milzīgā lupata netika, stūrei, spidometram un ātrumkārbai neviens pat nav skāries.
6.Ventilācijas sistēmas dezinfekcijai neredzu nekādas jēgas, jo kad pārtīrīju, salvetes bija vnk melnas
7.Zvanot servisā, teica, ka tā ir paša vaina ka nebiju uzreiz norādījis uz kļūdām
Vienīgais pluss bija tas, ka normāli nomazgāja diskus un logus, bet tas noteikti nemaksā cenu, par kuru tas viss kopumā bija izdarīts, ja kāds izvēlēsies šo servisu, ļoti iesaku stingri sekot līdzi tam, kā jums tīra katru apsolīto centimetru!

V

E Eco sTeam art 12.08.2011

Pārbaudot mūsu datu bāzi šis cilvēks nav iegādājies ne vienu pakalpojumu pie mums. Katrs cilvēks pats var novērtēt šī pakalpojuma kvalitāti, lai Tev jauka diena, Jūsu Eco Steam art...