Ecolines - Attieksme

Sveiki esmu patstāvīgs klients ecolines. Braukāju no Rīgas uz Tallinu. Esmu ari izbaudījis luxexpress un teikšu godīgi luxexpress pati attieksme un viss pārējais ir super. Pat tas austiņas ko izsniedz ecolines viņi varas ar 1 euro. Bet luxexpress dod tas par brīvu. Kauns jums ecolines kauns fuj fuj.

10.11.2019

L Livva 10.11.2019

Neņem tās austiņas! Ne par velti, ne par eiro. Labāk paņem un palasi kādu gramatikas grāmatu, varbūt iemācīsies rakstīt tā, lai vēl kāds saprot.

M Martins Martins 10.11.2019

Klausies gudriniece iebaz to gramatu sev dzila vieta kur saule nespid. Tavus liekos komentarus nu tik tiesam nav neviens prasijis

Miss_Kaprīze 10.11.2019

Njā, tagad vēl mums ir jāsalīdzina kompānijas.
Teiksim tā, vai Jūs neesat padomājis par to, ka austiņas un serviss ietilpst cenā? Ecolines biļete no Rīgas līdz Tallinai maksā 12 eiro un Lux-Express tās ir no 19 līdz 23 eiro. Ir atšķirība vai ne? Ja Jums gribas labāku servisu - brauciet ar dārgāko. Nevis ņemiet lētāku un pēc tam rakstat visādus "fuj-fuj" tāpēc, ka Jums nepasniedza tādu pašu servisu kā dārgākajā autobusā.

Life_is_life 10.11.2019

Noperc savas austinjas un nepateresi liekas mantas
Un citi par tevi teiks ka tev ir smadzenes