www.sudzibas.lv Eastcon Attieksme pret darbinieku

Eastcon - Attieksme pret darbinieku

Pirms pus gada saku strādāt, šai uzņēmumā, aicināju cilvēkus uz prezentācijām zvanot viņiem. No sākuma vis bija kārtībā līdz brīdim, kad prezentācijas saka jukt ārā, iemesli dažādi cilvēks netiek, pārdomājis u.t.t Tā ir lieta ko es kā darbinieks nevarēju izmainīt atbildība gulstas uz maniem pleciem,jo es taču beigu beigās biju vainīga kā cilvēki izvēlas nejiet uz šīm prezentācijām. No vadības puses izskanēja frāze-" Ja prezentācija kritīs ārā vai kaut kas nenotiks nodzīšu matus", ļoti neadekvāta rīcībā. Vadītāja garastāvokļa cilvēks bļauj virsū, neadekvāti rīkojas. Saprotot to kā nu strādāt es vairs tur nevēlos atradu citu darbu. Gāju pie vadības runāt ar domu lai tiktu ātrāk prom bija ne mēnesis, darba līgumā par to nekas nebija rakstīts bet bija punkts kā Darba devējs var uzteikt darba attiecibu izbeigšanu piecu darba dienu laikā, tas nav pret kaut kādām cilvēku tiesībām. Tas ko es jums vēlos pateikt ir neejiet strādāt tur,jo firma ir naudas krāpeji. Pret darbiniekiem attieksme ir ļoti slikta un firmai būtībā ir vienalga par saviem darbiniekiem.

K

K Kaspars 14.11.2008
Vai tā tiešam ir noderiga lieta?

Vai tā tiešam ir noderiga lieta? Varbut kāds var pastāstīt ko vairak par Eastcon krasniņu?

I Iveta 25.11.2008

Man ir-super!!!

H huba buba 16.12.2008

nu nezinu gan cik supeer vinja ir man te kadu gadu vai pus otru atpakalj mutere nopirka to drankji nu laikam 3 reizes izmontojam tagad staav sturi nevienam nevajadziiga .
iesaku labaak nopirkt labu mikroveni letaak un tas pashas funkcijas

A AG Ris 06.07.2020
Negodīgs uzņēmums

Krāpnieki. Pārdod ļoti uzcenotas preces . Uzbāžas it īpaši gados veciem cilvēkiem. Piespiež parakstīt līgumu, bet ja pārdomā, līgums jādodas lauzt uz Rīgu.

S Sudzibas.lv Admin 22.07.2020