www.sudzibas.lv E-Lats Nevar pat novērtēt labu mantu

AtrisinātaE-Lats - Nevar pat novērtēt labu mantu

Sveiki iegāju lombarda E-lats. Lai novērtē manu datoru ASUS jauns ar windows 8. Ga;venais ka man pasak kad viņš ir tukšs un Windows nav :D Reāli dators maksā veikalā 770 euro. Bet man piedāvāja 250 eiro.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.02.2018

Uzņēmuma E-Lats pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V Valentine 22.04.2015

Nu ja tu vari ieslēgt datoru un parādīt ka viss strādā, kā tad tur pateica ka sistēmas nav?
Ja veikalā 770, tad internetā ap 600, lietots jau 400-450. Loģiski ka tev 250 piedāvāja, tas taču ir lombards.

ilmaars 24.04.2015

Man par datoru, kurš maksāja virs 100 ls (neatceros pat cik) piedāvāja 10 eiro. Ja ēst nav ko, nu tad var nest lombardam.

E E Lats Pārstāvja atbilde 24.04.2015

To, ka datorā ir Windows, nav grūti pierādīt. Ieslēdzot datoru, to var redzēt. Ja datoru ieslēdzot to nevar secināt, tad 250Euro ir krietni pārvērtēta summa. Domāju, ka šajā gadījumā darbinieks uz datora nav atradis uzlīmi, tādējādi bija bažas, ka programmatūra ir nelicenzēta un pārdošanas gadījumā faktiski tā pat būtu jādzēš. Tādēļ klients par to tika informēts.
Atbildot Ilmāram par datoru, kurš veikalā maksāja 100Ls. Tas nozīmē, ka mazākais laiks, kas ir pagājis kopš datorus par Ls varēja nopirkt, ir pusotrs gads. Grūti arī iedomāties datora modeli, kas veikalā maksā 100Ls. Tādēļ šāda modeļa talāk pārdošanas vērtība jau iegādājoties ir zema. It sevišķi pēc šāda laika perioda, jo datora morālās novecošanas laiks ir 2-3 gadi. Tādēļ 10 Eiro vairāk ir kompensācija klientam, ka ir izvēlējies pareizo uzņēmumu nevis datora patiesās vērtības atspoguļojums.
Jauki, ka ir iespēja atbildēt uz interesējošiem jautājumiem. Tādēļ ar prieku atbildēsim, ja vēl ir kas jautājams.

Jūsu E Lats,
26664333
www.e-lats.lv

E esirzebiekste 03.03.2018

Sūdzības autors ir iedomājies, ka lombardi ir labdarības biedrības? Nolaidies uz zemes, tas tavs krāms pat to naudu, ko deva lombards, nemaksā.