www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Attieksme pret grūtnieci un slimu bērnu

E. Gulbja laboratorija - Attieksme pret grūtnieci un slimu bērnu

Šodien saskāros ar nepieņemamu attieksmi Egl zemitānu laukumā - būdama grūtniece 9. Mēnesī devos savam gandrīz 2 gadus, ar vēdera vīrusu slimajam!, bērnam nodot analīzes, pavadot rindā ar pārējiem pacientiem stundu! Pēc 54 scēnām par gaidīšanu rindā no bērna puses, beidzot sagaidām rindu, iedodu abu Id kartes (ko bērnam uztaisīju, lai visur līdzi nav jāstaipa a4 izmēra dzimšanas apliecība) un izrādās, ka ar to nepietiek, lai varētu nodot analīzes, jo iespējams tas taču nav mans bērns un uz analīzēm esmu atvedusi kādu random slimu bērnu no rotaļu laukuma, piemēram? !? !? !? !? ! Un vēl dabūjusi no viņa fekāliju paraugu? Kas tā, pirmkārt, par apkalpošanu, kur grūtniecei ar mazu slimu bērnu neviens nedod prioritāti analīžu nodošanai un, otrkārt, kas tā par sasodītu lr dokumentu nepieņemšanu kā pierādījumu identitātei?

smejiesvesels 14.06.2018

1. Mēles mutē jau nav griezties pie personāla, tiktu pieņemta bez rindas? Var tikai anonīmi skricelēt?
2. Likums visiem viens, ja nav pase un tajā ieraksts par bērna esamību, tad jāstaipa līdzi apliecība, un tas nav E. Gulbja lab izgudrojums, bet likums. Piekrītu, ka pārspīlēts, bet tā jau ir sen, cik eju ar savu bērnu teju 10 gadus , tik ir. Tagad mo 25. maija to vairāk aktualizē...Vai tad Jūs ziņas nelasāt?

Pacco_al 15.06.2018

Pacco_al 15.06.2018

Vis ticamāk ir bijis kāds incidents, ka kāda "gudra sieva", nav atvedusi savu bērnu, bet gan vai nu radinieku vai pilnīgi svešu bērnu - latvieši jau mīl teikt - vai tad nav vienalga. Bet nē nav. Un šis incidents ir attīstījies tālāk un laboratorijai tiek pārmests, kā var būt droši par vinu analīžu rezultātiem, kad vini par pacientu identificēt nejēdz. Lūk loģisks rezultāts.

M mai-hime 18.06.2018

Nabadziņa, neviens nelaiž pa priekšu! Neviens tevi nelika dzemdēt bērnus. Tu neesi karaliene lai laistu tevi bez rindas. Man arī ir divi berni un ja vajag gaidīt es gaidu. Jo varbūt citiem arī steidzami vajag analīzes, ir onkoloģiskās un vēl daudzas slimības no ka var nomirt,viņi arī sēž un gaida.

R Rič 18.06.2018

Pirms devies uz Gulbi varēji jau kaut pazvanīt un pajautāt vai ar id karti pietiek ...
Otrkārt - grūtniecība nav slimība , lai kāds ieraugot grūtnieci uzreiz visur viņu stumtu pa priekšu . Un bērns ar caureju vai tad jāvelk uz Gulbi vai tomēr labāk ar pierakstu pie ģimenes ārsta ?