www.sudzibas.lv dzivoklis Krāpniecība par īri

dzivoklis - Krāpniecība par īri

Jau otro reizi viņu pieķeru!!!!!
Neuzķerieties uz šo blēdi, meklē potenciālos īrniekus, muldot, ka atrodas kur Anglijā:
Uz pirmo vēstuli viņs man atbildēja ar šādu textu:

"Pirmkārt, es d*** ***, un es tikko saņēmu e-pastu, par savu interesi par manu dzīvokli *** *** Rīga, Latvija.
Es meklēju kādu, lai dzīvotu savā dzīvoklī, jo mans uzņēmums ir ieguvis izsolē par lielu būvniecības projektu Liverpool, Apvienotā Karaliste. Es esmu projekta vadītājs civilajā celtniecībā, tāpēc mans nams periods šeit būs ļoti liels (vairāk nekā 4 gadi). Es nopirku šo māju, kad es strādāju Rīgā kā daļa no 4 gadu līgumu, domādams, ka tas būtu labāks ieguldījums nekā uzņemot noma.
Es esmu viens īpašnieks, dzīvoklis ir pilnībā apmaksāts un nav juridiska problēma. Dzīvoklis ir noslogots, jo es vairs tur dzīvo.
Es vēlos īrēt savu dzīvokli, lai kādu jauku un atbildīgu personu, tāpēc es gribētu uzzināt vairāk par sevi: Cik jums ir, ja jūs esat precējies, ja jums ir pet, ja jums ir auto, nodarbošanās utt. Man jāsaka, ka man nav nekas pret to, ka jūs esat students un man patīk mājdzīvnieki un viņi ir laipni gaidīti dzīvoklī. Jums vajadzētu arī zināt, ka es novērtēju sirsnība.
Papildus pārējiem, šeit ir daži par sevi un par dzīvokli informāciju, lai mēs zinājām nedaudz vairāk.
Dzīvoklis ir tieši tāpat kā bildes, pilnībā mēbelēts, pilnībā aprīkotas, tāpēc jums nav nepieciešams neko virzīties (var arī dot savu lietas mēbeles ja jums ir).
Mēneša īres maksa ir 210LVL ieskaitot komunālos (ūdens, elektrība, internets, kabeļtelevīzija, viena autostāvvieta). Jūs varat īrēt dzīvokli uz nenoteiktu laiku, bet vismaz trīs mēnešus.
Par sevi, es esmu 32 gadus vecs, viens cilvēks, un, kā minēts iepriekš es esmu projekta vadītājs civilajā celtniecībā, šobrīd dzīvo Liverpūlē, Apvienotā Karaliste. Jūs varat pārvietot uz dzīvokli pašā dienā saņemat atslēgas. Es esmu jau Apvienotajā Karalistē, bet es jau gan pie risinājuma, lai jūs varētu saņemt atslēgas un apmeklēt dzīvokli veikt iespaidu.
Es novērtējam jūsu interesi manā dzīvoklī, un es gaidu, lai mūsu nākotnes sadarbībai un draudzību. Ja Jums ir interese iznomāt lūdzu, sazinieties ar mani atpakaļ vairāk bildes."

Jā, nu baigi piestrādājis pie satura, lai maximāli ieviestu uzticību, bet ļoti neprofesionāli.
Te jau par viņu ir bijusi sūdzība, tikai ar citu vārdu operējis, tādēļ es nerakstīju viņa vārdu, pievērsiet uzmanību textam, ko pamatā viņs atstāj nomainot tikai adreses un vārdu, nākamajā vēstulē (kuru nepublicēju) viņš prasa, lai naudu skaita caur internetu, nevis banku.

Sargājiet sevi, neesiet lētticīgi, iemetiet adresi Google map, salīdziniet bildes, Rīga visas ielas ir apskatāmas, tā es arī pirmo reizi viņu uzķēru, ka viņa piedāvātajā dzīvoklī, apskatot googlē to namu no ārpuses, logi bija pavisam citas formas, visi ar lielām rūtīm, viņš man atsūtīja bildes ar lieliem panorāmas logiem bez rūtīm :D :D :D ! Ka ari aizdomas radija tas, ka nekur citur vins nereklamejas, ka tiai ZIP.LV un kaut kada krievu bezmaksas saitā.
Arī telefona numuru un precīzu majas adresi vins parasti nenorāda.

Krāpnieka otrā vēstule:
Uz to, ka izteicu ieinteresētību par dzīvokli, viņš man atbildēja ar otru vēstuli, kura izskatās šādi (starp citu identiski tāda pati vēstule, kā pirmajam sludinājumam, uz kuru viņu uzķēru)

Hi tur,

Paldies par jūsu tūlītēju atbildi un par Jūsu e-pastu. Ja jūs joprojām interesē es piekrītu iznomāt to jums. Es jums apsolu, ka jums būs mīlestība vietu. Jums šķiet, ka jauks cilvēks, un es varu jums apliecināt, mums nebūs nekādu problēmu.
Acīmredzot jums būs redzēt dzīvokli pirms apspriest sīkākas ziņas, jo jūs nevarat īrēt dzīvokli, ka jums nav redzējis. Es esmu gatavs nosūtīt jums atslēgas, lai jūs varētu apmeklēt un redzēt tas atbilst jūsu vajadzībām.
Par atslēgām (dzīvokļu atslēgas, telefons, signalizācija) un skatīšanās atļauja (parakstīta ar mani), piegāde tiks veikta ar pilnvarotas kurjeru un izmantojot Moneybookers darījuma kontu, lai pārliecinātos, ka mēs varam uzticēties viens otram.
Izmantojot Moneybookers darījuma kontu ir trīs puses: mani kā īpašnieku, jūs kā potenciālo nomnieku un Moneybookers kā atbildīgo trešo personu, kas pilnvarota norit pareizi transaction.Please noklikšķiniet uz saites uz Moneybookers mājas lapā, kur jūs varat atrast procedūru paskaidroja: https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=escrow&l=EN

Šeit ir procedūra paskaidroja:

Darījuma konta Moneybookers darbojas tāpat kā darījuma konta, kurā jūs laist depozītu kad jūs īrēt dzīvokli, izņemot to, ka tā vietā, lai bankas, mēs izmantojam Moneybookers. Protams, neviens nevar pieskarties šo naudu, kamēr jūs neesat atgriezies atslēgas.
Darījuma depozīts, pirmā mēneša īre + noma garantija (210 + 420 = 630 Ls), ir jāiesniedz ar bankas pārskaitījumu, lai aktivizētu darījuma kontu.
Piegāde būs licencēta sabiedrība, piemēram, DHL, Federal Express vai UPS un tas tiks nosūtīts pa Moneybookers jūsu mājās.
Lai uzsāktu šo procesu, man vajag šādu informāciju par jums:
-Shipping Adrese (adrese, kur jūs vēlaties paketi jāpiegādā) un saņēmēja nosaukums;
-Piegāde Kalendārs (pēc vietējā laika jums būs mājās, lai saņemtu paketi un parakstīt kvīti);
-Tālruņa numurs;
Jums nav nepieciešams atvērt kontu ar Moneybookers, jo šis darījums ir noma un Zemturis jāatver darījumu, vienkārši sūtīt man savus personas datus un es sākt lietu ar viņiem uzreiz.
Tad Moneybookers sūta jums atslēgas un līgums jau piepildīta ar savu informāciju, Jums būs 14 dienas, lai pārbaudītu dzīvokli kopš ierašanās; Ja jūs vēlaties, lai saglabātu dzīvokli, viņi dod man naudu, un mēs aiziet no turienes, ja Jums nav saglabāt dzīvokli, jums nosūtīt atslēgas / līgums atpakaļ uz Moneybookers, un jūs saņemsiet savu naudu atpakaļ.
Tas būs rakstot Moneybookers līgumā es parakstīt.
Šīs Moneybookers maksa tiks samaksāta ar mani, kad es uzsāks procedūru, jums būs jāmaksā par naudas pārskaitījumiem, kad jūs maksājat depozītu.
Ja jūs piekrītat, lai pārvietotos uz priekšu es varu sūtīt jums kopiju nomas līguma tukšu.
Es gaidu jūsu ātru atbildi un, ja jūs piekrītat, man būs nepieciešams savu vārdu un uzvārdu, piegādes adresi un savu tālruņa numuru (mobilo, ja iespējams), lai es varētu sākt Moneybookers nomas darījumu.
Paldies vēlreiz par jūsu laiku un ceru dzirdēt no jums drīz.

A adri 04.10.2012

Pilns ar kļūdām, tas jau liek aizdomāties, ka darbojas krāpnieks.

L Likumkorekts 04.10.2012

Viņš tak angli tēlo, speciāl raksta, cip ar googles palīdzību tulkojis, pirmo reizi, kad viņu pieķēru, viņs sūtīja vēstuli arī angļu valodā, tad it ka izrādīja centību un ar googles palīdzību iztulkoja. Viņš dēvē sevi visādos James uttt vārdos.

Minesota 04.10.2012

Kamīns

1. Pļauniekos nav pirmskara mājas
2. Bīskapa gatve atrodas vecrīga
3. Pārak zema cena Ls 210 priekš Vecrīgas

Točna krapniecība un vel kautkādas summas uz priekšu jasamaksā :)

L Likumkorekts 04.10.2012

re kā pat, neesmu rīdziniece, nezināju.

H haika 10.10.2012

ak tu mūžs, man uz biroja pastu ik nedēļu raksta šitādus brīnumus - Nigērijas pulkveža atraitne, kam nogalinātais vīrs atstājis lielu naudu, ar vēzi ( tfu-tfu) slima mūķene, kas izvēlējusies mani savas misijas turpināšanai, bankas klerks no Mumba-Jumba bankas, kas nejauši atklājis visu aizmirstu kontu ar miljoniem, un tagad tikai es varu to visu atkal izvilkt ārā. Pie tā vēl varu pievienot ainas no reālās dzīves - muhlis Ļoha no Tālajiem Austrumiem jau 5 gadus slauc manu paziņu, pārāk labestīgu jaunu sievieti, stāstot, ka viņam ārzemju onkolis miljardieris nomiris, atstājis mantojumu, un tūlīt-tūlīt viņš to saņems, tikai vajag vēl nedaudz naudiņas, tad jau daudz naudiņas, tad viņam draud briesmas, tad viņu taisās nolaupīt, vārdu sakot - iedod vēl!!! Nu šitais viss ir tīrais cirks!

Ausainītis 10.10.2012

Tomēr Latvijā vēl ir palicis daudz lohu, kuri tic pasakām.

A adri 11.10.2012

Mani gan izbrīna pensionāri, kuri vēl joprojām uzķeras uz viltus sociālajām darbiniecēm. Toties cik centīgi pensionāri runā par krāpnieku bankām un to bankrotiem. Visas bankas Latvijā ir zem garantijas likuma, un naudu var dabūt atpakaļ, pa ja tur ir vairāk nekā 100 taukšķi eiro, bet no tādām viltus sociālajām neko nedabūsi, pat ja kādreiz uz ielas satiks.

T Tenis 27.12.2012

Uz šādiem sacerējumiem tikai muļķis uzķertos.