www.sudzibas.lv Dzīvnieku patversme Briesmīga attieksme

Dzīvnieku patversme - Briesmīga attieksme

Labdien! Vēlējos padalīties ar savu rūgto pieredzi dzīvnieku patversmē Juglā! Ar draugu ļoti mīlam dzīvniekus, līdz ar to izlēmām doties uz dzīvnieku patversmi Juglā, lai dotu mājas kādam likteņa pabērnam - sunītim! Iegādājāmies lielo maisu ar suņu gardumiem kraukšķiem un devāmies ceļā. Nonākot galamērķī pārņēma liels prieks, un satraukums, jo nu tūlīt jau brauksim mājās trijatā ar mūsu jauno ģimenes locekli. Pacilāti, smaidīgi devāmies iekšā un TE patversmes darbiniece, ar briesmīgi neapmierinātu sejas izteiksmi, kura pauda ''ko jūs te vispār meklējat''mūs sagaidīja. Nu tad uzsākām sarunu - pastāstījām,ka vēlamies pieņemt ģimenē sunīti, pastāstījām kur un kā dzīvojam,un cik vecu, garspalvainu domājam utt. Patversmes darbiniece sāka uzdodot jautājumus kā detektīv seriālā,un pat nepieļāva iespēju mūs ielaist un vismaz aplūkot zvēriņus. Sāka stāstīt par dzīvnieku vakcīnām, cik briesmīgas summas viņi izdodot par katru dzīvnieku . Galu galā pavēstot,ka par brīvu jau te neviens neko nedod. Izrādās,ka arī samaksā par dzīvnieku ietilpst viņa kāju garums, jo garāks,jo lielāka summa mums būs par viņu jāsamksā. Neizprotot ar kādu summu mums ir jārēķinās (jo šī sieviete runāja tikkai rinķī un apkārt neko konkrētu neminot) uzdevām sev interesējošo jautājumu, uz kuru saņēmām visai šokējošu atbildi - lētāk par 70 eiro, jūs šeit suni nedabūsiet, jutāmies nošokēti. Nebraucām jau pēc dzīvnieka par velti, bet galu galā 70 EIRO JĀMAKSĀ, LAI DOTU MĀJAS PATVERSMĒ NONĀKUŠAM DZĪVNIEKAM?!! Vai tas gadījumā sāk neizskatīties pēc kāda biznesa????! Kā arī noskaidrojām,ka ja cilvēks vēlās sev kaķēnu,jārēķinās ar 40 eiro. Apbrīnojami. Laikam jau izdevīgāk būtu paņemt kādu nabadziņu,kurš klaiņo pa pagalmiem,kādu mūsdienās ir bezgalīgi daudz. Visas šīs briesmu lietas dzirdot atbildējām,ka diemžēl šoreiz nevarēsim samaksāt 70 eiro par suni, devāmies projām. Bet šī briesmīgā darbiniece mums vēl nobļāva '' izdomājuši te vēl NAHAĻAVU suni dabūt'', tas nu gan bij pēdējais piliens... ar bezgalīgu sašutumu un rūgtumu sirdī devāmies projām. Vēlējos vēl pieminēt, ka šī te darbiniece ar mums komunicējot lietoja tādus vārdus kā ''čakarēt'',kas manuprāt nav pieņemami,ja tu stradā 'šādā iestādē. Kā arī man ir bail iedomāties kā šī te kundze izturās pret tiem nabaga zvēriņiem, jo bija skaidri redzams kāds ir šīs cilvēks - naida pilns, neapmierināts ar dzīvi, un mantkārīgs, jo bija arī moments, kad viņa nedaudz izgāzās stāstot par summam par kādām kastrē dzīvniekus par ko mēs paši esam ļoti labi informēti, un tas lika secināt,ka minētā persona kādu daļu naudiņas iespējams vēlētos paturēt sev! Ļoooti žēl,ka nav šīs sievietes foto, lai cilvēki redz ar ko mums bija darīšāna.. Nobeigšu šo stāstu uz priecīgas un patīkamas nots. Dodoties projām, izdomājām paskatīties internetā , varbūt tomēr mums paveicās un tiekam pie sava mīluļa. Atradām sludinājumu un devāmies ceļā, aizbraucām pie ļoti jaukiem cilvēkiem , kuriem par chapiyy suņu gardumu paku un 1 eiro tikam pie sava jaunā ģimenes locekļa! Vēlējāmies padalīties ar savu rūgto pieredzi, kas lika krasi mainīt domas par dzīvnieku patversmēm. Ceram, ka tiem dzīvnieciņiem tur klājās labi,un tur strādā arī mīloši un jauki cilvēki, nevis kā stāstā minētā.... Visu labu! :)

M Mariusas Bergzas 15.07.2015

Daudzas dzivnieku patversmes sanjem naudu no valsts + daudzi ziedo + brivpratigie strada... divaini. Vajag kaut kadu motivejoshu sistemu tomer.

L L_B 16.07.2015

Tas jau tiešām paliek dīvaini, ka lētāk sanāk paņemt veselu šķirnes dzīvnieku no privāta tirgotājā, kā nelaimīgu dvēselīti no patversmes...

S solo71 16.07.2015

Vajag pazinot nodoklju inspekcijai! Ja biznes tad lai maksa nodokljus! Un dzivnieku asociacijai lai nokontrole ka tur tiek uztureti dzivnieki! Labvelis!!!

M meiteneLaura 16.07.2015

Pilnīgi piekrītu! Jāuzsūta tur kādas inspekcijas, lai ieved kārtību. Jo šķiet, ka tur nav kaut kas līdz galam...

A abcd 20.07.2015

Manuprāt, 70 EUR par suni nav liela summa. Padomājiet paši - suns ir jāvakcinē, jāattārpo, jāatbluso, jakastrē/jāsterilizē. Pats par sevi - arī jābaro. Un suns parasti nepavada patversmē vienu dienu, bet gan vairākus mēnešus. Kā jūs domājat - cik tas viss patversmei izsmaksā?? Vai tiešām domājat, ka paņemot, visticamāk, ne jau nu veselu, nekoptu, nevakcinētu, neattārpotu, nekastrētu suni no ielas Jūs izdotu mazāku summu nekā 70 EUR?

L LienaL 19.03.2016

Bet padomājiet, pieprasot šo, nebūt ne mazo samaksu, 70 eiro un vairāk, tiek atgrūsti daudz labas gribas cilvēku, kas labprāt dotu mājas nelaimīgajiem patversmes sunīšiem, tādejādi patversmē mītošo daudzums nesarūk. Vai to sauc par dzīvnieku mīlestību, ja labāk ir ar mieru injicēt indi un noslepkavot, nekā atdot to par mazāku naudiņu cilvēkam, kam viņš sagādātu prieku un kurš par viņu rūpētos?!
Turklāt arī pašvaldība maksā patversmēm no nodokļu maksātāju naudas un tiek vākti ziedojumi veikalu stendos, kā arī daudzas firmas ziedo, piemēram sauso barību, kurai iet termiņš uz beigām.
Turklāt ne katram sunītim nepieciešama vakcinācija, attārpošana un t.t., jo to jau ir veicis iepriekšējais īpašnieks. Starp citu arī nodot sunīti patversmē nav iespējams, nešķiroties no prāvas naudas summas...

н Незнайка 18.10.2016

Уважаемый автор, очнитесь! Приют государство не финансирует, все на что он существует - пожертвования от людей! На собак и кошек тратится нереальное количество денег, вам и в голову прийти не может как много! Каждая собака чипируется, глистогонится раз в 3 месяца, обрабатывается от клещей и блох, прививается, лечится, если заболела, социалищируется работниками приюта. И тут приходите вы и желаете взять пса и уехать просто так. Где гарантия, что собака не будет жрать кашу с костями?! Где гарантия, что вы сможете ее содержать, лечить, кормить хорошей едой, прививать, гнать вовремя глистов? Или вы хотите поиграть и привезти обратно?! Так что, очнитесь и спуститесь на землю с небес! О налоговой - о Боже! Все официально и одобрено всеми инстанциями!

S sunene 22.10.2016

Sis sievietes vards, visdrizak, ir Astrida Kārkliņa. Pienemu, ka loti daudziem ir bezgala rugta pieredze gan ar so personu, gan patversmi kopuma, ari musu gimenei. Apbrinojami, ka vina vel joprojam ka pozitivais tels paradas raidijuma Kepa uz sirds (biezi runajot par to, cik slikti ir saimnieki un tie, kas palidz patversmei, piemeram, lai vestu sunus pastaigas). Varbut butu laiks atklatiba dzirdet ari stasta otru pusi?

L LienaL 22.10.2016

Par astrīdu kārkliņu pieņemu, ka tā tik tiešām ir, bet daudzās Latvijas pilsētās patveršmju dāmas ir ar līdzīgām nosliecēm, godu, cilvēku ievērību alkstošas, kā arī materiālo labumu kārojošas, bet ne patiesas dzīvnieku mīlestības vadītas. tas attiecas gan uz Liepājas, gan uz Tukuma, varbūt vēl uz kādām patversmēm.

I Iveta 14.04.2017

Jebkura patversme ir koncnometne - geto un nav svarīgi kas tiek ieslodzīts cilvēks vai dzīvnieks ta nav
normāla eksistence. To mēs paši esam radījuši . Tādi mēs esam , kuri ir gatavi atņemt brīvību otram.
un iedzīvoties nopelnot uz tā reķina. Riebīgi vai ne. To pašu var pārnest uz govīm, putniem ,zirgiem
ērgliem kuri nekad nelidos zoodarzā ieslodzīti būrī.

ž Žaneta Sosnāre 28.10.2016

Те, кто пишут подобные жалобы, никогда не работали в приюте. Знать не знают что это такое и какими силами даётся эта работа. Вместо того, чтобы жаловаться - отработайте в приюте часы на те же 70 евро по минимальной ставке хотя бы, может тогда поймёте.. И помните, работники приюта - сами зачастую работают как волонтёры, чтобы спасти какого то ещё четвероногого друга, чтобы не усыплять его, т.к. это "выгоднее". А частные торговцы сами частенько стараются сплавить в приют "не проданное" потомство, вместо того, чтобы стерилизовать своего питомца.

S Shatro 11.12.2016

Žaneta Sosnāre, именно!
Говорю как волонтер данного приюта.
Получить "на халяву" собаку, не самое приятное, что можно услышать, да! Но людей, которые работают в приюте понять можно. День, знаете ли тяжелый мог быть. Например такой: привезли обратно замечательную собаку, которая была отдана под искренние обещания хорошо кормить, заниматься с кинологом, на которую было потрачено много внутренних сил приюта. Вернули забитое, отощавшее существо, которое больше не верит людям и проживет свой век в приюте!
Кроме этого у котов начался вирус и умерли 3 кота, просто слишком маленькие, просто слишком долго жили на улице до приюта.
Усыпили любимого приютского пса, лечением которого занимался аесь приют и которого вытащили с того света. Но нет, стало хуже и началась агония!
Прмимо этого привещли дикую суку с 7 щенками и еще трех огромных, диких кобелей.
Растраты физические, душевные, моральные, финансовые...
И тут приходит парочка с Педигри, которая хочет собачку бесплатно!

I Iveta 14.04.2017

Braucu mājās no patversmes ar smagu rūgtuma un aizvainojuma sajūtu , pie kam vis tieši tāpat ka sūdzības auteri notika radinieku , bērnu un manas vecās mammas klātbūtnē. Tiko ienācām pa durvīm
mama uzreiz teica ka viņi mums to suni nedos , es vēl kā vientiese centos skaidrot ka mums visus
šos 30 gadus kamār dzīvojam laukos ir bijuši suņi un mums ir skaidrs uz ko mēs parakstamies . Pie kam mums parādīja pavisam citu suni ne to kurš bija foto reklāmā , Esmu zooinžiniere pēc specialitates un dzīvniekus atšķirt un pazīt ir mana profesija. Te nu izrādījās ka akadēmijas kvalifikācijas ir par maz. Mīļie nevajag sevi sāpināt un cerēt paņemt no Labo māju patversmes dzīvnieku tur viņiem mēs tadi neesam vajadzīgi , viņiem vajag ziedojumus un dzīvniekus kurus ieslodzīt , cik saprotu mēs viņiem atņemam lološanas objektu .

K Krista987 18.04.2019

Arī man bija negatīva pieredze ar Astrīdu Kārkliņu. Pirms došanās uz Juglas patversmi rēķinieties ar viņas nelaipno, agresīvo attieksmi tiklīdz pārkāpsiet slieksni. Par to ka viņa telefonā stāsta vienu bet realitāte ir cita vainos jūs! Aiziesiet ar sabojātu garastāvokli un nerviem uz ilgu laiku!

L Laika smiltis 19.04.2019

Shatro un Žanete - precīzi! Pat viens dzīvnieks nav lēts prieks, kur nu vēl tāds daudzums , kas mīt patversmēs. Un nauda no valsts? Nesmīdiniet! Patversme dzīvo no tā, ko var iedalīt pašvaldība un ko saziedo tie, kam ir kaut kripatas sajēgas un līdzjūtības pret dzīvniekiem, kuri tur nonākuši cilvēku bezatbildības dēļ. Vienkārši pārsteidz, cik plusi salikti negatīviem komentāriem (cik patversmes ir sliktas) un cik daudz mīnusi tiem diviem cilvēkiem, kas zina un saprot, cik smags darbs ir patversmē. Visu cieņu šiem volontieriem! Bet jūs , cienījamie uz patversmēm ar akmeni mest gribošie , labāk paceliet savas pakaļas un aizvelcieties līdz tuvākai patversmei un iztīriet kaut vienu suņu būri. Tad arī radīsies sajēga par to, kas ir darbs patversmē , par to, ar cik slimiem un novārgušiem dzīvniekiem, ar kādu cietsirdību no iepriekšējiem saimniekiem nākas saskarties patversmes darbiniekiem un brīvprātīgiem.