www.sudzibas.lv Dzirnavu 130 , dz-1 Krāpšana uz Naudu

Dzirnavu 130 , dz-1 - Krāpšana uz Naudu

Tiek izīrēts dzivoklis , pa kuru atbild 2 sievietes .
Sākumā viss labi , bet ar laiku sāk traucēt , sūdzās par atkritumiem , kad patērē pa daudz ... , plusā saka, kad dzīvokli neienākšot , bet jau pēc brīžā nonāk uz dzīvokli ,... pat nav ne kādu drošību ... Vēl atrodoties 7.gadīgam bērnam , tas redzot viņām ir pa trauckli ..
Saistībā pa LĪGUMU - rakstīts kad , pa dzīvokļa bojājumiem atbild īrnieki pa savu naudu , .. bet beigās jau atņem visu drošības naudu , un vēl izdomā kadu summu pievienot ! Kaut bojājumi varērtu izmaksāt mazāk ne , kā viņi pieprasa ..
Protams vēl saka , kad viņiem esot ADVOKĀTS , kurš ne vienu reizi , neesot pat manīts , un uz ne , kādiem dokomentiem , arī nav pieminēts...
BET , pašās beigās , vēl draud kad , būšot lielas problēmas !
plusā pašas smēķē kāpņu telpā , un vainu uzveļ uz citiem !

Papildināts Aleksa Ntk 24.01.2020

ADVOKĀTS , dzīvo tur pat , beigās izrādās kaimiņiene .. bet sākumā , kad ievācās .. teica lai sveicinot šo sievieti , kad šai ar GALVU nav kārtībā !:D

B beer 25.01.2020

fočēts ar ķiegeli.. Kā saprast kurš vainīgs?

O Otis 25.01.2020

Par ko īsti ir sūdzība ?