www.sudzibas.lv Dzintreks Slikts meistars

Dzintreks - Slikts meistars

Vairākas reizes biju salona "DZINTREKS" kliente, apkalpojos pie vairākiem manikīra meistariem, taisīju gan manikīru gan pedekīru. Līdz pēdējai reizeij biju apmierināta, bet te mani nesen pierakstīja pie manikīra "meistares" vārdā Olga Teplovskaja (ar tumšiem matiem) izejot no salona pajautāju viņas uzvārdu.
Viss jau bija jauki, ierados salonā, mani sagaidīja meitene kura centās smaidīt ar visiem 33 zobiem, bija tik laipna ka vai pušu plīsa, man jau radās priekšstats ka viņai liekas ka esam pazīstamas puss mūžu, īsāk sakot tās pārsaldinātās pielaizības bija par daudz, neizturami kļuva!
Sākās manikīra procedūra, pirmkārt taisīja sāpīgi, otrkārt divas reizes iegrieza. Iegrieza un stulbi smejoties saka, "vai, es jums iegriezu"! Nerunājot jau par to ka latviski vispār nerunā, kā viņa tur var strādāt nezinu, bet ne par to, es jau nesaku ka nemāku krieviski, māku, bet smagi runāt. Starp citu pirmspēdējā reizē biju pie citas meistares vārdā Ksenija, meitene arī krieviete, bet labi runāja latviski, ar akcentu, bet ļoti centīgi, tas ir cieņas vērts, vIņas veiktais manikīr bija idiāls, ļoti patīkams cilvēks.
Galu galā mans sāpīgais manikīrs beidzās ar to ka ap nagiem visa āda sāka dalīties, slāņoties. Pierakstoties jautāju pēc Ksenijas, bet mani vienalga pierakstīja pie šīs Olgas, pēc procedūras sapratu kāpēc, ... pametot salonu, Olga man nelika mieru ar savu pašreklāmu, nāciet pie manis, esmu Olga, taisu arī pedikīru, nagi un ragi utt, īsāk sakot cilvēks apēda nervus! Varu tik ieteikt neapmeklēt šo "MEISTARI", saudzējiet sevi, savus nervus un maksājiet tik par patīkamām procedūrām!

I

E Eseseseseseses 24.05.2010

'apkalpojos'
'pedekīru'
'reizeij'
'puss mūžu'
'manikīr'
'cilvēks apēda nervus' - tu ne tikai krievu, bet arii savu dzimto latviesu valodu ne iipasi pieproti..
nu neej tur vairaak, ja jau viss ir tik slikti..

L Larisa 25.05.2010

Nez kas pievienoja tādu komentāru, laikam kāda bez darba palikusi Latviešu valodas skolotāja. Man liekas labi, ka starp mums ir tādi cilvēki kuri spēj atrast laiku un dalīties ar mums savā pieredzē un brīdināt, ka ir tādi meistari. Tomēr ir krīzes laiks un mēs visi skaitam savu naudu, bet ir cilvēki, kuri neatrodas savā vietā, paldies tev Inta.

V Vika 26.05.2010

Bila u Olgi, toze nepanravilos, sli6kom naigrana vezlevastj a ka4estvo hramaet, saglasna s va6im mneniem, pere6la k drugomu masteru.

T Tatjana 26.05.2010

Inta rakstīja par Kseniju, piekrītu viņai, es jau vairākus gadus apkalpojos pie viņas, esmu ļoti apmierināta ar viņas paveikto, viņa izjūt katra klienta vēlmes, veicu korekcijas, ļoti labi turas, citur ir nācies pārtaisīt, bet pie viņas brāķu nau bijis, man ļoti patīk, arī manikīru labi taisa, piekrītu Intai.

Z Zane 29.05.2010

Esmu pati vairākas reizes bijusi Dzintreksā, nau trāpījies būt ne pie Olgas ne pie Ksenijas. Varu tik piekrist jau raksītajam, mēs ejam taisīt sevi skaistākas un zināmā mērā vēlamies veicot šīs procedūras saņemt gan baudu no tā un relaxsu, kādēļ iet pie cilvēka kurš prot tik sabojāt dienu, noteikti pamēģināšu pierakstīties pie Ksenijas. Jautājums Tatjanai, vai ir iespējams iegūt viņas tālruņa numuru?

D Dianka 03.06.2010

ko tu ciksti, varbut cilveks vienkarsi iesacejs sava zinja satraucas un tt.. aizgaji nepatika nu ej tak citur, tevi neviens nespiez tur iet, nesmaida nepati, smaida atkal nepatik!!! ZINI VISIEM NEKAD NEPATIKSI. pati esmu friziere un zinu ka tadus darbus dariit ir ljoti gruti un pat lidz asaram, tas nem daudz speka, taka iesaku atrast sev citu pedikiru un necelt traci delj vienas pedikires, sudziba uz visu salonu =]

L Laila 04.06.2010

Ja viņa nezin valodu, tad nevajadzēja šeit rakstīt, ir atiecīgās instances kas šo lietu kontrolē, vajag paziņot, man paziņa lai varētu strādāt ļoti nopietni mācījās un sasniedza vajadzīgo līmeni, cilvēks centās, bet tas tiešām ir netaisnīgi, strādā tik populārā salonā un var atļauties vēl nerunāt latviski! Nerunājot jau par tādu atbaidošu pieklājību!

N Nelija 04.06.2010

Es arī šo meistari neapmeklētu. Tikai nez vai ir pareizi, kā raksta "DIANKA", ja nepatīk, tad meklē citu meistari. Tas es saprotu ir diezgan zināms salons, ar atiecīgu reputāciju, kāpēc gan man būtu jāeksperimentē ar savu laiku un naudu, lai maina meistaru, salonam jau vajag reputāciju.

D Dianka 07.06.2010

Nelija- ja patiesam salonam vajag reputaciju, bet seit jau ta sanak kad apmelno visu salonu, varbut tada gadijuma labak aiziet pie salona galvena un izteikt sadu nepatiku, domaju ka vinjs jus 100% uzklausitu, jo sis salopns tiesam ir prestizs un vinjam laba reputacija un del vienas manikires vinjs iekljust sada saraksta, tiesi tas man nepatik ...

N Nelija 08.06.2010

Nez vai tev Dianka ir taisnba... . Inta neraksta par salonu un neapmelno to. Te jau drizak, salons apmelno sevi, jo tur ir tada meistare. Inta raksta kur strada sis cilveks, meistare par kuru vina stasta. Un es tev nepiekritu ari taja zina, ka kads no salona vadibas, butu Intu uzklausijis, visi tak baigie darijuma cilveki, ar kugi nepiebrauksi.

I Inta 09.08.2010

Es saprotu ka šī jau ir paveca sūdzība, bet tomēr nesen uzzināju ka šeit minētā Olga mierīgi turpina darbu šajā salonā, bet valodu viņa kā nezināja tā, vēl jo projām nezina! Citus labus un prasmīgus cilvēkus kuri prot savu darbu un ir savā vietā, ļti bieži tieši valodas dēļ nomoka un nākas pamest darbu, bet te negribu izteikties kas, bet tik ne meistare kā viņa pati sevi dēvē, mierīgi turpina darbu! Lūk, viela pārdomām! Ieteikšu vizīti atiecīgai pārbaudeij.

D Daiga 24.08.2010

Ja godīgi, pretīgi lasīt jūsu komentārus. Arī es esmu Olgas kliente, tikai jau vairākus gadus. Diemžēl kādu laiku viņa bija pazudusi. Tad nācās izbaudīt, ko nozīmē palikt bez meistara. Smaidīga viņa ir vienmēr. Tikai es to uzskatu par labu īpašību, jo smaidīt visādām klientēm, kam nav dūšas pateikt uzreiz, ka sāp vai nepatīk, nav viegli. Krievu valoda??? Tu skolā biji lose??? Vai kaut kādas padsmitgadnieces:), kas no dzīves neko nejēdz!!! MEISTARS, Olga ir ar lielajiem burtiem!!! Un, lai viņai ir mazāk tādu nepatīkamu cilvēku kā jūs. Fui!!!

I Inta 03.10.2010

Nu ko lai tev saka Daiga, ar vecumu man viss ir ok, meistares ir bijušas dažādas, prasmīgas un mazāk prasmīgas, dādēļ arī varu objektīvi novērtēt viņas sniegumu, bet meistare ko tu slavē, nu nau no tām labākajām un tas nav tikai mans viedoklis, kādēļ tu tā plosies par Olgu, varu saprast, nēsi no tām kas apmeklē dažādus salonus un maz labu meistaru esi redzējusi, esi Olgas draudzenīte, kādam par viņu ir jācīnas, lai veicas!

P petrel 10.11.2010

Arī agrāk regulāri izmantoju šī salona pakalpojumus. Manikīrs, ko veic Ksenija ir ļoti kvalitatīvs un viņa ir ļoti akurāta. Otras manikīra meistares, tās kura runā krieviski, darba rezultāts - so-so. Uz Dzintreksu vairs neeju no tās reizes, kad viena matu meistariene matu krāsu man sabojāja - piesātināta/silta toņa vietā tiku pie vēsa un tumša toņa - brrrrrrrrrr...gāju pie cita friziera, kurš to visu izlaboja...meistares vārdu gan neatceros, ja kāds sāktu saukt - gan jau atcerētos...

L lapsa91 21.05.2014

Nekad vairs neiešu uz salonu Dzintreks, Čaka ielā pierakstįja pie frizieres Beātes krāsot škipsnas(saknes)un griezumu.Pēc3 stundu mocībām skipsnas iznāca nesmuki rižas, it kā es būtu nopirkusi krāsu drogās un pati krāsojusi!Krāsa krasi atšķirās no jau esošajām šķipsnām.Arī pęc veiktā griezuma matus varēju nēsāt tikai saspraustus .Un vēl par visu šo nemākulību samaksāju 50 LS, kad gaidīju čeku -uz mani paskatījās:ko tu vēl gaidi?
Nekādu čeku nedeva.Bet galvenais protams ir sabojāts garastāvoklis un frizūra nekāda, par šādu darbu varētu maksāt 10 ls!

L lapsa91 21.05.2014

Atvainojos, salons atrodas nevis Čaka ielā bet Lāčplēša!