Dzintara Boulings

Ho4u raskazatj pro etot ujutnij ugolok otdiha,kotorij portjat takie lica kak vecaka oficiantka Sigita,operator Ilze,oficiantka Madara.poslednie dve ni figa ne rubjat po russki esli u Madari zakazatj dvojnoe kofe to ona prineset dva ,no obiknovennih.naverno iz za dobroti svoej.nu a esli zakazatj 100gramm 4ego nibudj gorja4iteljnogo to razumeetsja polu4i6

д Дмитрий 13.01.2008

Тоже самое хотел написать, по русски официантки вообще не понимают. Ещё не понравилось то, что при просьбе принести стул для пятого игрока (там четыре стула на дорожку), был послан далеко и на долго. С профессиональной точки зрения скажу, боулинг -дерьмо. Дорожки как наждак, выполнять броски с подкруткой практически нереально. Выбор шаров минимальный. На все дорожки было только 2 полотенца для протирания шара. С трудом поделил одно полотенце с людьми, игравшими через две дорожки правее меня. За 2 часа игры случилось три ошибки на дорожке. Два раза при постановки новой партии кеглей, несколько кеглей падало. Один раз заели мячи, не возвращались. Один раз лаганул сам компьютер, дал мне право только на один бросок.

S Stuff 25.02.2008

Ja neesi pierubiijusi,mees dziivojam LATVIJAA,tapeec Tew uz turieni aizejot,taa vietaa lai te nodirstu,buutu jaaiemaacaas runaat latviski!!! Bljedj besii man shitaadi ieraksti!!!!

1 1 30.01.2010

ej nahuj latvieshu pidars, driz te runas angliski vai krieviski un par tadu hujnju ka latvieshi neviens neatceresies

Q quake 20.03.2010

Šodien domāju uz turieni aiziet, nu tad arī pierakstīšu kā man tur gāja!

B BM 20.03.2010

Quake, tev jau noteikti ies normāli, jo tu jau latviski runā - atšķirībā no okupantiem, kuri dzīvojot šeit visu mūžu, nevar pat dubulto kafiju sev latviski palūgt. Idioti.

R Rihards 20.03.2010

cik jau var???? vai toč tarumēts/ā uz visu savu stulbo galvu????? ko tu muldi? garlaicīgi? ej arā pastaigā. zb jau par okupantiem lasīt! tu laikam neko citu nevari izdomāt!

B BM 20.03.2010

Toties ka mums te Latvijā ZB par okupantiem ne tikai lasīt, bet viņu trulās rožas uz katra soļa sastapt!!! Vot kur ZB vistrakākais. Nepatīk - nelasi. Pastaigās regulāri eju, bet zini - nenes prieku, jo visapkārt ir idioti, līdzīgi tev. Brauciet jau uz savu Krieviju, lieciet mums beidzot mieru, pidari.

B BM 20.03.2010

Tik skarbi, iespējams, es neteiktu, bet kopumā piekrītu. Kāpēc viņi tikai šeit savas pravas gruzī, kāpēc Vācijā vai Zviedrijā nesūdzās, ka viņus krieviski neapkalpo??? Vēl uz Ugandu būtu aizbraukuši krievisko apkalpošanu meklēt!

B BM 20.03.2010

Ko tu vari no viņiem gribēt - paskaties kaut šajā sūdzībā, kā viņi savu dzimto valodu kropļo, nav neviena normāli uzrakstītā vārda! Kur nu vēl latviešu valodu mācīties, savu kirilicu pat nevar pa visu mūžu iemācīties lietot pareizi!

B BM 20.03.2010

Ciest nevaru taadus idinjus! Ej uz latvieshu valodas kursiem, nevis pa boulingiem vazaa dirsu!!!

W wonder 25.06.2010

Es gan par Dzintara Boulingu varu teikt tikai to labaako, ja arii gadijusies kada kjibele ar aprikojumu, tad apkalpojoshais personaals nav vainiigs. Ja gribat super jaunaako tehnologjiju boulingu, tad varat braukt uz arzemeem un maksaat par to bargu naudu un tur neviens neapkalpos jus krieviski jeb latviski!!! Katraa valstii ir pienjemts runaat savaa dzimtajaa valodaa!!! Dzintara Boulingaa stradajosas meitenes un puishi ir super!!! Paldies!

L Latvietis 05.07.2010

Brauc uz krieviju un spēlē boulingu cik uziet, un dzer dubultās kafijas cik uziet krievs :)

B Boss 06.10.2010

Es piekrītu tiem, kas saka, ka apkalpošana krievu valodā nav obligāta, protams, tas uzņēmumam nāk tikai par labu, bet neskatoties uz to viņiem nav obligāti jārunā krieviski. Tik tiešām, kā jau te minēja, brauc uz Ugandu un tad sūdzies, ka krieviski neviens nemāk. Jā celiņi plīst, un tehnika nav labākajā kārtībā, bet tik tiešām apkalpojošais personāls tur nav ne pie kā vainīgs, vispār tur strādājošie cilvēki ir baigi forši un pretimnākoši :) nevaru teikt nevienu sliktu vārdu par viņiem. Es vismaz ceru, ka raksta autors tur savu kāju vairs nav spēris un nespers, jo te manuprāt ļoti labi strādā princips- nepatīk- neej, ej citur spēlē uz nebēdu. lai nu kā drošivien neviens krievvalodīgais tik garu "gansu" tekstu vis nelasīs.

L l0l 15.12.2010

Haaaaa, istie tautas puiki, pasi iemacities dzimnto valodu, nevis pusk krieviski, pus latviski rakstiet tee.. Vai nu dzimnta valoda nav lamu vardus? Man liekas, ka jus esat jaunie un zalie stulbeni.. Es paskatisos, ka jus ar tadu atteiksmi normalu darbu Rigaa atrodasiet, ju nu tikai Narvesenaa.. Lauku berni...

к Ксения 24.03.2011

Читая здесь коментарии, сразу видно какие латыши нацисты, вы позорите свой язык. Знаете в каждом развлекательном комплексе работники должны знать так же и русский язык и так же английский язык. А с такой точкой зрения вы дальше колхоза не уйдете

N Nekrievs 24.03.2011

Un tieši ārzemnieki parāda Latvijas un latviešu valodas īsto vietu, regulāri apmīžot Brīvības pieminekli.

J Jansons 25.03.2011

Ām. Par boulingu. Reizēm ir tehniskas ķibeles, tas ir nedaudz kaitinoši, jo laiks iet uz priekšu un vismaz MAN katru reizi jāiet teikt ka kaut kāda šaize notikusi, citreiz pat vairākas reizes.. Skaidrs ka vainīgi viņi nav, bet tas tā.. Un apkalpojošajam personālam, šur tur varbūt tā nav, oBligātā prasība ir krievu valoda un arī angļu valoda..Protams, varam būt lepni un runāt latviski, bet tad rekur arī ir sūdzība par to ka darbinieki nesaprot to ko viņiem prasa.. Starp citu visi krievi tagad ir okupanti jo viņu vecāki viņus šeit piedzemdēja? Interneta karotāji uzradušies, ja latvieši ir tik vareni, tad kāpēc tā neizskatās? Re ko es domāju - Buģem žitj družna

F farid 14.08.2023

Обслуживающий персонал отвратителен