www.sudzibas.lv Dzīks ''Temps" apsaimniekošanas naudas izsaimniekošana

Dzīks ''Temps" - apsaimniekošanas naudas izsaimniekošana

Visās mājās visās kāpnēs katrā kāpņu laukumiņā pie sienas pieskrūvēta iestiklota A4 izmēra izkārtne 1 2 3 ... stāvs un tā līdz pēdējam 5. stāvam. Tas lai stāvi nesajūk vai kā?! Lielāku idiotismu nav nācies redzēt nekur ! Varētu jau pasmieties par pamuļķiem, ja tas netiktu darīts par mūsu maksāto naudu apsaimniekošanas izdevumiem. Un tas šajos nabaga laikos, kad cilvēki ar grūtībām var apmaksāt dzīvokļa rēķinus. Un arī, protams, ne visi. Ja jau tās apsaimniekošanas naudas ir par daudz, tad rēķinus vajadzētu samazināt nevis naudu izlietot tadām idiotībām!!! Vai arī tā ir sazagtās naudas atmazgāšana? Vai arī kāds radinieks iekārtots nevienam nevajadzīgā bezjēdzīga amatā, kas mums jāapmaksā. Mans priekšlikums māju iedzīvotajiem zvanīt ''Tautas balsij", lai atbrauc un šo naudas izsaimniekošanu uzfilmē

F fromhell 29.11.2013

Господи, вот у вас проблемы вселенские ) Живём на Маскавас 291, обслуживает дом TEMPS. Сделали недавно ремонт в подъезде. Всё классно )

P podzija 29.11.2013

Pārāk karsts ir dzīvokļos, tas gan. Jātur vaļā logi gan kāpņu telpā gan dzīvoklī. Vēl jau nav tik auksts, lai šitik traki kurinātu.

O Omg 04.03.2014

Не нравится-ищите другую обсл. компанию... одни сопли-сами то хоть что то делаете-или только в интернете орёте?