DZĪKS "Jubilejas" - Apkure

Ļoti slikti kurina.Temperatūra dzīvoklī vid 13c, vannas istabā un tualetē 11c, lieki piebilst, ka ir drausmīgi auksti. Trepju telpā nekurina vispār, tur valda āras temperatūra. Pēc nekaitāmiem lūgumiem pacelt apkuri, tiek atbildēts, ka liela daļa iedzīvotāju nevēlas maksāt lielus rēķinus, kā arī temperatūru nevar pacelt, jo to neatļauj mājas pārvaldniece tā sauktā padjezda galvenā (neadekvāta pusmūža sieviete ar padomju laika domāšanu un, protams, bez jebkādām likumiskām tiesībām kau ko regulēt). Padomju laika domāšana pastāv visā kooperatīvā, lūgumi netiek uzklausīti, uz sūdzībām tiek atbildēts rupji un paceltā tonī. Neizdariet kļūdu un nekad neizvēlaties sev šos apsaimniekotājus, ja vien būtu manos spēkos, ar lielāko prieku no viņiem atteiktos.