www.sudzibas.lv Dzeramais ūdens pudelēs. Neapmierināts ar kvalitāti

Dzeramais ūdens pudelēs. - Neapmierināts ar kvalitāti

Labdien.
Jautājums ir tāds. Vai ir kaut kādi standarti, kas nosaka ūdens kvalitāti un vai tiek regulāri pārbaudīts ūdens ko pilda pudelēs?
Vai nav tā ka lej iekšā jau stāvējušu ūdeni un vai atvērtai ūdens pudelei ir kāds noteikts termiņš kad ūdens ir jāizieto?
Esmu pircis vairāku ražotāju ūdeņus cits ātrāk cits vēlāk +- 4 dienas un sāk smirdēt, sastāvējuša smaka. Nopirku arī 1,5L "Mangaļi" negāzētā ūdens pudeli, un jau pēc divām dienām sāka smirdēt, tas viss liek aizdomāties par to, cik kvalitatīvs ir šis ūdens.
Vai labam ūdenim nevajadzētu stāvēt svaigam ilgāk? Kā piemēru varu minēt savu lauku avota ūdeni, ieleju pudelē, mājās nedēļu stāv, bet ne viena smaka, garšīgs un svaigs.

B Beisbolzzz 22.08.2013

varbūt labāk padomā par to vai tu nedzīvo smirdīgā un netīrā vidē un pudele ir vaļā plus stāv saulē? auns

P ParastaisDzeks 22.08.2013

Beisbolzzz - Auns esi Tu! Kā vispār tādiem te ļauj komentēt... :D
Nestāv ne vaļā ne saulē un ja stāvētu vaļā, tad varbūt nesmirdētu.. Un dzīvoju es tīrā vidē, salīdzinoši no tevis.. ;)

S sandi 22.08.2013

Visi "pudeļūdeņi" ir tie paši krāna ūdeņi, tikai izlaisti caur filtru. Vislabāk dzert avotūdeni, kas tiešām, acīmredzami IR avotūdens. Neiesaku dzert avotūdeni, kas tiek ņemts pie ceļa Ķekavas gandrīz centrā, jo augstāk ir kapi... Vajag drusciņ domāt ar galvu, ko dzert. Veikala ūdens nav perfekti tīrs. Bet, protams, ko tik mēs nedzeram un neēdam. Dzīvs būsi.

P ParastaisDzeks 22.08.2013

Nu to es ar esmu sapratis. :) Reiz draugs esot redzējis kā Venden busiņš stāv Liepājā pie koplietojamā pumpja un lej "bačokos" ūdeni.. :)
Tas tiesa, lietojam mēs visādus m..., kapos paši būsim tā piekonservēti ka nebojāsimies.. :)

J justywin 26.08.2013

Да уж это точно! Вода у нас ужасная -что касаеться Кекавской полностью согласна!! Мы даже делали экспертизу этой воды!! То что мы увидели это был шок!!! Мангали вода тоже не очень хорошая! Но долго стоит ЭВИАН!! Я для ребенка покупаю ))))Дорого правдо а что делать!